Новини

Соціальні робітники отримали велосипеди і проїзні

Архів
7 переглядів

Щоб відвідати своїх підопічних, працівникам міського терцентру більше не доведеться долати пішки великі відстані. Для них за кошти міського бюджету закупили сім велосипедів. Днями їх передали соціальним робітникам.

За словами директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Галини Борис, двоколісний транспорт видано у користування конкретним працівникам, які хочуть і можуть їздити і мають на обслуговуванні осіб, котрі проживають на вулицях без транспортного сполучення. Один велосипед адресували робітнику, що займається ремонтами в одиноких громадян по всьому місту. «Тепер нашим працівникам буде простіше й легше робити свою роботу – і самому під’їхати можна, і важкі сумки підвезти», – підсумовує Галина Борис.

А десятьом працівникам, які щодня добираються до підопічних міським транспортом,  підприємці-перевізники надали проїзні квитки, які дають право безоплатного проїзду.  Така ініціатива за сприяння заступника міського голови, секретаря міської ради Олега Свідерського втілюється уже третій рік поспіль, розповідає Галина Борис. До неї долучилися перевізники  Михайло Тищук, Володимир Ляшук, Андрій Горунта Ігор Павловський, за що колектив терцентру їм вдячний.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up