Новини

Союз Українок оголосив творчий конкурс

Архів
18 переглядів

В ознаменування 100-річчя створення Союзу українок Володимир-Волинська філія цієї громадської організації оголошує фестиваль-конкурс «І слово, і пісня, матусю, тобі».

Така ідея започаткована Львівським обласним відділенням Союзу українок, зараз конкурс вже став всеукраїнським. Його мета – пошук обдарованих, талановитих дітей, надання їм фахової допомоги у творчому зростанні, розкритті індивідуальності, артистичному становленні, виховання любові до рідної матері та матері-України. Конкурс проводиться у трьох номінаціях: авторська поезія, авторська проза, виконання пісні про матір, про Батьківщину.

У конкурсі можуть взяти участь учні навчальних закладів віком до 18 років (станом на 1 січня 2018 р.). Учасники поділяються на дві вікові групи:  9 – 14 та 15 -18 років. За умовами конкурсу у номінації «авторська поезія» учасники першої вікової категорії подають один вірш обсягом до п’яти строф (20 рядків), другої вікової групи – один вірш обсягом 20 рядків і більше; у номінації «авторська проза» учасники обох вікових груп подають один , невеликий за обсягом твір довільного жанру (оповідання,  есе, казка). При оцінюванні робіт юних літераторів враховуватиметься грамотність, логічність викладу, образність, уміння використовувати художні засоби української мови. Вокалісти виконуватимуть одну пісню, для них важливим є її вибір, зміст, майстерність виконання, музична інтерпретація, створення сценічного образу.

Переможці конкурсу у всіх номінаціях будуть нагороджені дипломами. Кращі твори увійдуть до збірника, який за результатами творчого конкурсу випустить Союз українок.

Міський та районний конкурси відбудуться 4-5 травня 2019 року. Заявки на участь подають школи й окремі особи до 21 квітня 2019 року. У заявці слід вказати: ім’я та прізвище, дату народження і місце проживання учасника, повну назву школи й клас, номінацію, контактний телефон; юні поети та прозаїки подають тексти своїх творів; вокалісти вказують назву пісні, прізвище та ім’я авторів слів та музики.

Заявки прийматимуться за адресою: Світлиця філії Союзу українок, м. Володимир-Волинський, вул. Івана Франка, 8. Електронна пошта: souzyanka@ukr.net

Координатор конкурсу – заступник голови Союзу українок України, голова  Володимир-Волинської філії Союзу українок Віра Чайковська. Телефони: 0673610337, 0503785333.

Співорганізатори конкурсу – управління освіти, управління культури й туризму міськвиконкому, центр позашкільної освіти.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up