Новини

Союзянки вшанували відомих жінок

Новини
374 переглядів

З нагоди Дня української жінки, який вдруге відзначають в Україні, у світлиці ГО «Союз Українок» відбулися патріотичні заходи, присвячені відомим особистостям. Тут вшанували видатну поетесу волинського краю Лесю Українку, – подія співпала з 153-річчям від дня її народження, а також тих, хто відроджував союзянський осередок у різні роки.

У світлиці лунав духовний гімн «Боже, великий, єдиний…»,  поетичні рядки і пісні, написані на слова нашої землячки. «Стояла я і слухала весну», «Без надії сподіваюсь» («Contra spem spero»)  – ці пісні звучали у виконанні Тетяни Пасієвич і Лариси Лучинець, поезію читала Алла Палій. Союзянка Ольга Бліндер розповіла про життєвий і творчий шлях Лесі Українки.

Краєзнавець і викладач агротехнічного коледжу Анатолій Пісоцький відкрив цікаві сторінки з життя Ніни Річинської, – першої керівниці володимирського осередку «Союз Українок» у 30-х роках минулого століття. А про цю зустріч нагадуватиме йому подарунок від союзянок – ікона-оберіг святого Анатолія.

Не оминули увагою жінок, чиї рідні нині боронять Україну на різних напрямках. Відстоюють нашу свободу сини Тетяни Пагуби і Алли Маліновської, чоловік Ірини Зай, двоє братів Оксани Ткачук, зять Марії Рижук та інших близькі та далекі родичі.

Хвилиною мовчання згадали голів володимирського осередку світлої пам’яті Ольгу Шліхту та Ольгу Стольницьку.

Цей день приніс добру новину для Оксани Масловської та Галини Абрамюк – вони влились в нашу союзянську родину.

Дійство відбулось у дружній, теплій атмосфері за чашкою кави і чаю з солодощами.

Тетяна АДАМОВИЧ

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up