Новини

Союзянки зустрічали посестер із Дрогобиччини

Архів
30 переглядів

Понад чотири десятки представниць міськрайонного осередку Союзу українок Дрогобиччини приїздили нещодавно до Володимира на запрошення нашого жіноцтва.

Галичанок, як розповіла голова місцевої організації Союзу українок Віра Чайковська-Тарликова, урочисто зустріли у храмі Віри, Надії, Любові та Софії, його настоятель отець Євген Рябець відслужив вітальний молебен. Гості й господині обмінялися пам’ятними сувенірами. Під час екскурсії містом з історією собору Різдва Христового ознайомив дрогобичанок протоієрей Микола Удуд. Побували гості і у греко-католицькому храмі святого Йосафата, візит сюди був запланований заздалегідь на запрошення одного із ченців, адже у складі делегації союзянок із Прикарпаття була і його сестра. Відвідали гості й Зимненський монастир.

– Ми відкрили для себе Волинь як духовно сильну землю. Природно, що пишаємося своєю, бо вона дала Україні великого Каменяра. Але Лесин край, до якого багато із нас потрапили вперше, вразив мальовничістю природи, великою кількістю сакральних пам’яток, щирими, гостинними людьми, – сказала голова осередку Союзу українок Дрогобиччини Леся Процик, котра, за сумісництвом, є і заступницею голови цієї всеукраїнської організації. Про своє захоплення побаченим говорили й інші жінки, а у складі делегації були викладачки Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка, творча інтелігенція. На завершення візиту вони запросили володимирчанок до себе.

У рамках поїздки на Волинь галичанки побували у музеї Лесі Українки у Колодяжному, гостювали у посестер-союзянок Ковеля та Луцька.

Коментарі
Теги: "Союз українок"
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up