Новини

Союзянське тепло для наших захисників

Головне, Разом до перемоги
413 переглядів

Майже дві сотні окопних свічок виготовили для бійців місцевих військових частин посестри з ГО «Союз Українок» за ініціативи голови осередку Лариси Лучинець. Два дні у світлиці кипіла робота.  Хтось приніс картон, інші – металеві баночки, чайники, а воском забезпечили з собору Різдва Христового, зібравши заледве не два мішки огарків-свічок.

Благословив союзянок на добру справу архієпископ Володимирський і Нововолинський  Матфей, котрий днями у фейсбуці на сторінці Володимир-Волинської єпархії ПЦУ звернувся до всіх небайдужих з проханням про добровільну пожертву для наших захисників.

До слова, вже є перші звіти: прихожани Свято-Василівської церкви, окрім необхідних речей і продуктів, зібрали 7700 гривень та п’ять євро, і продовжують це робити. Кілька коробок зі затребуваним поїде до воїнів ЗСУ від 1 класу ліцею № 2. А на Різдвяні свята, через військового капелана Ігоря Бігуна, членкині «Союзу Українок» передали воїнам смаколики.

Окрім бліндажних свічок зігріють бійців на фронті в’язані шкарпетки від союзянки Наталії Лящук. Кошти на добру справу надійшли й від авторки цих рядків.

Тетяна АДАМОВИЧ

Коментарі
Теги: міські "союзянки", окопні свічки
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up