На головну Новини Спартакіада у сосновому лісі: обирали кращих серед спортсменів з інвалідністю

Спартакіада у сосновому лісі: обирали кращих серед спортсменів з інвалідністю

165

Минулого четверга у рекреаційно-оздоровчому комплексі «Мальованка» відбулась обласна спартакіада для людей з інвалідністю. У ній взяла участь і команда Володимир-Волинської міської організації людей з інвалідністю.

Вже не вперше господарі цього закладу надають можливість спортсменам проводити тут свої заходи. Місце гарне й затишне, та й ще з погодою пощастило. Отож учасники, яких було 40, не тільки змагались, але й побачились з друзями, поспілкувались, поділились своїми успіхами і просто погуляли сосновим лісом.

- реклама -

Для володимирської організації це вже четверті змагання такого рівня. Спочатку голова її спорткомітету Валентина Борусевич їздила сама,але в минулому році запросила Світлану Середу, а тепер до них долучився й Іван Лучинець. Кожен учасник мав змогу показати свою майстерність у бочі, дартсі, кеглях, баскетболі, городках і стрільбі. За результатами змагань обрано шість найсильніших спортсменів, серед яких Світлана та Валентина, для участі у Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться 4-9 вересня на базі “Надзбруччя” селища Затока і мають на меті підняти Волинську команду на вищий рівень.

Наш кор.

На фото: Світлана Середа, Іван Лучинець з дружиною Анею, Валентина Борусевич.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − дванадцять =