Новини

Спеціальний серед “народних”: Сергій Шишкін виступив у концерті на підтримку «срібного князя екрану».

Архів
23 переглядів

Концерт на підтримку легендарного диктора Українського телебачення Олександра Сафонова відбувся 19 червня у Малому залі столичного Палацу «Україна». Участь у ньому у ролі спеціального гостя (про що йшлося й на афішах) взяв наш земляк, бард-піаніст Сергій Шишкін. Він виконав пісню відомого польського музиканта Чеслава Нємена – улюбленого композитора Олександра Сафонова.

Окрім нього, на сцену цього дня вийшли Народні та Заслужені артисти України – Ніна Матвієнко, ІвоБобул, Оксана Білозір, Віталій та Світлана Білоножки, Анатолій Матвійчук, Павло Зібров, дует “Кролики”, Оксана Вояж та багато інших. Концерт під назвою «Дивний є цей світ!» мав на меті підтримку «срібного князя екрану» – легендарного диктора Українського телебачення Олександра Сафонова. Колись відомі артисти вважали за честь, щоб саме він оголосив їхній вихід на сцену. А тепер чоловік у свої поважні 73 уже сім років прикутий до інвалідного візка. Зібрані на концерті кошти буде перераховано на благодійний рахунок і вони будуть спрямовані на лікування та реабілітацію Сафонова.

Враженнями від дійства і виступу нашого земляка поділився один з організаторів заходу, відомий тернопільський журналіст Михайло Маслій. Зокрема, він зазначив, що цей день можна вважати Днем Ренесансу Чеслава Нємена у Києві. «Сергій Шишкін заспівав єдину пісню з репертуару польського ідола, зате яку і як: волинянина зустріли шквалом оплесків!» – написав пан Михайло.

Віталіна МАКАРИК

Коментарі
Теги: Віталіна Макарик, Київ, концерт, Олександр Сафонов, Сергій Шишкін
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up