Новини

Спецоперація «Врятуй кажана»

Архів
2 переглядів

Так жартома назвала порятунок сімнадцяти кажанів, котрі були приречені на загибель після того, як втратили свою домівку, наукова співробітниця історичного музею Ганна Доскоч. Саме до неї,  як відомої у нашому  місті зоозахисниці, зателефонували працівники ЖЕКу, на територію котрого привезли колоди зі зрізаних старих дерев у сквері біля музею, після того як з однієї із них почули писк маленьких кажанів.

Цією дивовижною історією порятунку Ганна Доскоч поділилась у себе на сторінці у Фейсбуці. Жінка, яка досі мала справу лише з покинутими котиками та песиками, не розгубилась і, попри змішані почуття щодо до кажанів, одразу зателефонувала директорці Луцького зоопарку Людмилі Денисенко. Отримавши від зоолога перші вказівки як діяти, Ганна кинулась у сквер шукати тварин, які могли там  залишитись. Разом із директором музею Володимиром Стемковським, який також допомагав у пошуках, виявили трьох живих кажанів та стільки ж мертвих. Найстрашніше, зі слів жінки, було діставати тваринок із дупла та класти їх до коробки.

  Через соціальну мережу Ганна звернулась до усіх небайдужих із закликом зібрати кошти на пальне, аби перевезти  кажанів до Луцького зоопарку, який люб’язно погодився прийняти знайд. Залишивши врятованих кажанів на ніч у одному із приміщень ЖЕКу, вже наступного дня зоозахисниця разом зі своїм чоловіком відвезла їх до нового дому.

«Дивовижно, як неординарна ситуація може об’єднати людей з різними інтересами і сферами діяльності для здійснення доброї справи! Щиро дякую усім, хто долучився до порятунку цих тварин, які опинилися в небезпеці. Головне у житті – це зовсім не гроші, але саме завдяки зібраним спільними зусиллями коштам нам вдалося транспортувати кажанів у зоопарк до Луцька, де їм зможуть створити комфортні умови проживання, а коли потепліє – випустити на волю. Дякую за фінансову допомогу: Олегу Тимосевичу (300грн), Наталії Шандалко (200 грн), Віталіні Макарик (100грн) та Ярославі Вознюк (100грн). Разом було зібрано 700 грн. З них 550 використано на транспортування, а 150 передано працівникам зоопарку для кажанів з Княжого міста», – написала Ганна на своїй сторінці, відзвітувавши про з успіхом виконану «спецоперацію».

До слова, це не перші тварини з нашого міста, які знайшли прихисток у Луцькому зоопарку. Торік звіринець став затишною домівкою і для лебедя, який примерз на Лузі.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up