Новини

Спільні навчання військових і цивільних пожежників

Архів
40 переглядів

Минулого тижня на військовому полігоні проводились  пожежно-тактичні навчання з гасіння умовної пожежі на об’єктах підвищеної небезпеки, у яких взяли участь особовий склад підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій ДПРЧ-7 під керівництвом начальника служби цивільного захисту Станіслава Процюка та пожежний бойовий розрахунок під керівництвом командира пожежно-рятувального відділення молодшого сержанта Руслана Панченка.

Навчання розпочалось з постановки завдань старшого керівника навчань особовому складу пожежно-рятувальним підрозділам, на якому доводились заходи безпеки.   На місці умовного загоряння об’єкта пожежно-рятувальний  підрозділ військової частини провів розвідку та визначив вирішальний напрямок пожежі і можливість загрози на інші об’єкти. Керівником гасіння пожежі було прийняте рішення провести бойове розгортання з подачею магістральної лінії та пуском води в напрямку умовної пожежі. А особовий склад  ДПРЧ-7 забезпечував подачу води до пожежного автомобіля ЗІЛ 131 АЦ-40 військової частини.

За результатами навчань  підбито підсумки, на яких керівник навчань зазначив що особовий склад бойових розрахунків з завданням справився на відмінно.

Коментарі
Теги: навчання, пожежники
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up