На головну Новини Спільний контроль на україно-польських митних пунктах пропуску

Спільний контроль на україно-польських митних пунктах пропуску

164

Спільний контроль на всіх автомобільних пунктах пропуску здійснюватимуть Україна та Польща. Відповідна пропозиція, розроблена Міністерством інфраструктури України у співпраці з Міністерством закордонних справ, митними та прикордонними службами, була передана польській стороні в рамках візиту в Україну президента Польщі Анджея Дуди.

Спільний прикордонно-митний контроль вже проводиться на чотирьох пунктах пропуску для пасажирського та легкового автомобільного транспорту на українсько-польському кордоні.

- реклама -

«Транспортна співпраця з Польщею в умовах агресії росії проти України стала зразком справжнього добросусідства. Нам уже вдалося частково лібералізувати вантажні автоперевезення, зокрема вдячний Польщі за надання можливості бездозвільного проїзду своєю територією вантажівок, які везуть паливо в Україну. Також працюємо над створенням спільного залізничного підприємства для нарощування експортних можливостей української економіки.Потенціал росту співпраці не вичерпаний, особливо це стосується пропускної спроможності автомобільних пунктів пропуску. Ми запропонували нашим польським колегам здійснювати спільний контроль на всіх КПП. Завдяки підходу «єдиного вікна» тривалість оформлення та очікування в черзі скоротиться в 1,5 раза, в чому зацікавлені обидві держави, – заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Окрім скорочення часу в черзі, очікується, що розширення пунктів пропуску зі спільним контролем поліпшить ефективність використання стаціонарних скануючих систем, а також зменшить корупційні ризики.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять − десять =