Новини

Співак подякував «Об’єднанню Активіст» за допомогу у придбанні буса для військових

Головне, Культура, Разом до перемоги
502 переглядів

 Уже не вперше волонтери володимирського ГО «Об’єднання Активіст» у співпраці з відомим співаком з Волині Аркадієм Войтюком допомагають у придбанні потрібних для військових речей та техніки.  Так нещодавно хлопці підсобили з придбанням та доставкою буса для 4-ї окремої танкової бригади. Це надихнуло Аркадія детальніше розповісти про їхню співпрацю.

«Я б хотів подякувати ГО «Об’єднання Активіст» за їхню недооцінену масштабну роботу, яку мало хто бачить. Але я вважаю, що вона в рази більша за мою. Це вже наша n-на співпраця, яка вкотре доводить, що в цьому світі є багато хороших людей», – каже співак.

«Після того, як військові дають мені запит, я попередньо дивлюся, чи в моїх силах знайти цю техніку і кошти на неї, порівнюю вартість в Україні та за кордоном, продзвонюю різні джерела (можливо,  хтось може дати для військових знижку), далі уточнюю,  чи є нюанси в привезенні техніки з-за кордону (скажімо, чи внесені хлопці у систему «Шлях», чи можуть виникнути нюанси з документами на митниці) і так далі. А тоді починаю збирати кошти», – розповідає Аркадій.

Він постійно публікує на свої сторінці інформацію про збори коштів чим, зізнається, систематично «відлякує» тих прихильників, які прийшли на сторінку суто за музикою. Просить у військових і не тільки артефакти, які розігрує, щоб виручені гроші додати до збору. Робить благодійні прямі ефіри й віддає кошти зі своїх виступів. Словом, застосовує усі доступні інструменти, аби активізувати підтримку захисників.

«І тільки коли назбираю потрібну суму, пишу своїм друзям – ГО «Об’єднання Активіст». А там вже кожен знає і відповідає за свою роботу, – ділиться Аркадій. – Отож дякую Сергію Бучаку –  «провайдеру» цього процесу у ГО, Костянтину Зінкевичу, який бере на себе нудну і скрупульозну, але таку важливу «документальну» роботу, Тарасу Ярмолюку, який шукає, оглядає, купує, оформляє й приганяє автівки з-за кордону, Сергію Семенюку, який опікується ремонтом і пошуком запчастин, Олексію Панасюку, на фірмі якого зосереджено багато волонтерських процесів (наша автівка також доукомплектовувалася там)».

Також Аркадій подякував Андрію Дячуку за бонуси у вигляді маскувальних сіток для 4-ї ОТБр, Юрію Савчишину за допомогу у волонтерських процесах та Олегу Тимосевичу, військовому 100-ї бригади ТрО, який, перебуваючи у відпустці, долучився до цієї доброї справи, ще й привіз яскравий тубус, прикрашений малюнками художника Ігоря Мацюка, – цей мистецький артефакт співак також планує розіграти на аукціоні на користь Збройним силам.

А співпраця Аркадія Войтюка з володимирськими волонтерами триватиме і надалі, адже усі вони непохитні у прагненні наблизити перемогу.

Коментарі
Теги: "Об'єднання Активіст", Аркадій Войтюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up