Новини

Співпрацюють агроколедж і «Агросвіт-Волинь»

Архів
31 переглядів

Стажування викладачів агротехнічного коледжу відбулося на базі товариства ТзОВ «Агросвіт-Волинь».

У його процесі викладачі вивчали сучасні сільськогосподарські машини й обладнання,  технології вирощування сільгоспкультур, використання комп’ютерних  технологій у землеробстві, а відповідно й теперішні вимоги до умов та безпеки праці робітників, котрі цю техніку обслуговують.

Знайомили педагогів із технікою, якою володіє господарство, головний інженер «Агросвіту» Ігор Трачук, агроном Тарас Навроцький, інженер з техніки безпеки Олександр Войтович. Між практичними фахівцями й викладачами спецдисциплін часто відбулися жваві й цікаві для обох сторін дискусії. Активну участь у цих розмовах брали завідуючий відділення експлуатації та ремонту машин і обладнання агропромислового виробництва  Микола Фель, досвідчений викладач  Володимир Киричук і молоді – Сергій Ткачук, Микола Шевчук, Сергій Гаврилюк, Олександр Рибай, Сергій Древінський. Науковці цікавилися найновішими досягненнями  підприємства у галузі рослинництва – адже тут уже вважають недостатньою врожайність пшениці у100 центнерів з гектара. Гості з коледжу вивчали й налагоджували  потужну сучасну техніку – плуги фірми «Lemken», сівалки «Amazone»,  бурякову сівалку «Аccord», інші найновіші машини та обладнання німецьких, французьких, інших європейських виробників. Отримали навики з регулювання, налагодження та практичного водіння зернового комбайна «Claas» і бурякового « Holmer».

Коледж володіє, на жаль, лише теоретичною інформацію про сучасну техніку – у відеофільмах, на слайдах, стендах. Тому таке ділове співробітництво дуже корисне. До речі, останніми роками багато студентів хочуть проходити виробничу практику саме у цьому господарстві. А  безпосередньо під час стажування викладачів на підприємстві ТзОВ «Агросвіт-Волинь» практикувалися ще 12 студентів. У зимовий період власник фірми Євген Шелепіна надає свою техніку для нашого навчального процесу. А провідні спеціалісти цього та інших кращих сільгосппідприємств району бувають на заняттях і щедро діляться знаннями і досвідом зі студентами.

    Богдан СТЕФАНИК,

заступник директора з навчально-виробничої роботи  агроколеджу.

Коментарі
Теги: Агросвіт-Волинь, агротехнічний коледж, Богдан Стефаник, Володимир-Волинський, освіта
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up