Новини
Сьогодні
20.07.2024

Сплачуючи податки, інвестуємо в перемогу над ворогом

Лайфстайл, Новини
177 переглядів

Володимир-Волинська ДПІ Головного управління ДПС у області звертається до керівників підприємств, фірм, установ і громадян, які мають заборгованість зі сплати податкових платежів до бюджетів різних рівнів із проханням погасити заборговані податки.

Саме своєчасні податкові надходження створюють фінансові умови для ефективної протидії ворогу в умовах військової агресії рф. Відтак внесок кожного платника податків у перемогу над загарбниками  важливий.

Якщо у вас є потреба провести звірку щодо розрахунків із бюджетом, зробити це можна дистанційно або завітавши до Центру обслуговування платників за адресою: м.  Володимир, вул.  Ковельська, 63, номери телефонів (03342) 3-56-40 та 0680876332.

Зокрема,  фізичні особи можуть провести звірку щодо належних їм активів і нарахованих податкових платежів. Пропонуємо таким платникам обов’язково відвідати Центр обслуговування платників за місцем своєї податкової адреси і  перевірити наявність заборгованості перед місцевим бюджетом.

Отримати повну інформацію щодо нарахованих та сплачених податків, перевірити стан розрахунків із бюджетом, подати звіти чи отримати необхідну довідкову інформацію також можна в онлайн-режимі через електронний кабінет.

Про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, інформацію щодо сплати податків і податковий борг можна дізнатися через мобільний застосунок «Моя податкова».

Нагадаємо, що сплата податків – це конституційний обов’язок. Зокрема, стаття 67 Основного Закону держави зобов’язує кожного сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до статті 15 Податкового кодексу України, платниками податків визнаються фізичні особи, юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об’єкти оподаткування або провадять діяльність, що є об’єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов’язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом.

Кожний з платників податків може бути платником податку за одним або кількома податками та зборами.

Відповідно до статті 16 ПКУ платник податків зобов’язаний сплачувати податки і збори в строки та у розмірах визначених ПКУ та законами з питань митної справи.

Відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку несе платник податків, крім випадків визначених ПКУ або законами з питань митної справи.

Згідно зі статтею 38 ПКУ виконанням податкового обов’язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов’язань  у встановлений податковим законодавством строк.

У разі порушення термінів сплати податків здійснюється нарахування штрафної санкції відповідно до статті 120 ПКУ, а також  пені відповідно до статті 129 ПКУ за кожен календарний день прострочення його сплати.

Коментарі
Теги: Борг, погасити, податки
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up