На головну Війна Спокій містян бережуть поліція і добровольці

Спокій містян бережуть поліція і добровольці

140

   І вдень, і вночі на патрулювання з представниками поліції задля виявлення підозрілих осіб, небезпечних предметів і «міток» виходять небайдужі володимирчани. Серед них – працівник одного з управлінь міськвиконкому Георгій, який поєднує виконання професійних обов’язків з чергуваннями по місту. Ми розпитали у нього про те, як поліція і добровольці бережуть наш спокій.

   Місто патрулюють постійно: вдень це піші патрулі з кількох осіб, обов’язково у супроводі поліцейського або поліцейської, а вночі на автомобілях. Перевіряють документи в підозрілих осіб, мають право оглянути сумки, багаж, машини. Оглядають вулиці на наявність міток, якщо щось знаходять – затирають чи засипають землею.

- реклама -

   У перші дні війни у Володимирі дійсно побільшало іногородніх чоловіків, зокрема тих, які відправили жінок і дітей до Польщі і лишилися тут, аби записатися в тероборону або перечекати, поки їхні близькі безпечно дістануться закордону. Багато автівок паркуються обабіч доріг, скупчуються на запроавках. Усіх перевіряють, оглядають багажники.

   «Інколи доводилося і самому пояснювати, хто є хто, – каже Георгій, – бо часто траплялося, що в поліцейських виникали питання до людей, яких я завдяки роботі добре знаю. Для перевірки того, місцевий чи ні, використовую свою обізнаність у міській топографії: запитую, на якій вулиці людина живе і з якою вулицею та перетинається, наприклад. Такі речі можуть знати тільки наші. Тож якщо добре орієнтується – значить, тутешній».

   Чоловік каже: на його зміні затримання підозрілих осіб не траплялося, але загалом були повідомлення, що приїжджі винаймали житло і випитували про стратегічні об’єкти, їх пов’язали. Поліція реагує на всі звернення і ретельно відпрацьовує їх.

   Знаходили і дивні мітки – жовті та сині хрести на електричних стовпах, позначки яскравою фарбою на зупинках вздовж однієї з центральних вулиць. Їх ліквідували. Містян же просять бути пильними і при виявленні підозрілих об’єктів звертатися до поліції.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × два =