Новини

Спортивна школа носитиме ім’я колишнього директора

Архів
6 переглядів

   Минулого тижня відбулося громадське обговорення щодо присвоєння місцевій ДЮСШ імені її колишнього директора Олексія Зінкевича. Процедура обговорення стартувала 28  жовтня, тож упродовж місяця громадяни могли надати свої пропозиції та зауваження щодо цього.

Під час проведення громадського обговорення головним завданням було з’ясувати думку громади про присвоєння школі імені Олексія Зінкевича.

Мешканці міста висловилися на підтримку такої ініціативи. Учасники обговорення зупинилися на важливих моментах, які підкреслюють внесок колишнього директора у розбудову закладу.

Ініціативу щодо присвоєння імені Олексія Зінкевича ДЮСШ підтримали також Федерація боксу у Волинській області, відділення НОК України у області,  обласне відділення (філія) КФВС МОН України, які звернулись до керівництва закладу з відповідними листами.

На обговоренні були начальник обласного відділення (філії) КФВС МОН України, член виконкому ВНОК України у Волинській області Олександр Манахін, виконавчий директор відділення НОК України у Волинській області Володимир Довганюк.

За результатами обговорення учасники підтримали ідею присвоїти ДЮСШ ім’я Олексія Зінкевича.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up