Новини

Справа честі назвав голова ОДА завершення будинку для військових

Архів
10 переглядів

Сім років триває будівництво 44-ох квартирного будинку для військовослужбовців та членів сімей загиблих у антитерористичній операції у Володимирі-Волинському. Його ключові моменти обговорили  під час оперативної наради  в облдержадміністрації.

За словами міського голови Петра Саганюка, підрядна організація вивконує будівельні роботи відповідно до графіку. Однак нещодавно виникли відхилення  через проблеми з електропостачанням.

– Нині  на будові працює 27 чоловік, за необхідності залучаються субпідрядні організації. До будинку подана електроенергія, його підключено до мереж холодного водопостачання і каналізації. У 30-ти квартирах змонтовано системи  водо- та теплопостачання, а також водовідведення. У решті роботи тривають, перевадно виконано  внутрішні штукатурні та будівельні роботи. Розпочато монтажу покрівлі, – зазначив Петро Саганюк.

Проблема виникає з підключення будинку до мереж у зв’язку з наданням технічних умов згідно з новими правилами. Міський голова звернувся до  голови  ОДА та обласних енергетиків із проханням про допомогу.

–  Ці квартири мають отримати воїни та сім’ї загиблих в АТО, тих, хто сьогодні воює на Сході. Тому давайте із стандартних ситуацій перейдемо до нестандартних. Питання, що у компетенції  енергетиків, теплоенергетиків та земельні – всі повинні бути вирішені. Це справа честі – завершити це будівництво до кінця року, – наголосив Володимир Гунчик.

Голова облдержадміністрації повідомив, що наступного тижня здійснить робочий візит до Володимира-Волинського та Нововолинська, аби особисто оглянути будівництво 44-ох квартирного будинку на  вулиці Академіка Глушкова. Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up