На головну Новини Справжні професіонали та патріоти йдуть на вибори від «Європейської Солідарності»

Справжні професіонали та патріоти йдуть на вибори від «Європейської Солідарності»

1037

Команда політичної сили «Європейська Солідарність», котра йде на місцеві вибори, відрізняється від інших професіоналізмом, чіткою позицією та не соромлячись озвучує те, про що мовчать інші. Лідери цієї партії запевняють, що не має значення скільки білбордів олігархи розвішуватимуть по всій Україні, «Європейська Солідарність» – це  саме та політична сила, яка на місцевих виборах згуртовує навколо себе людей, котрі по-справжньому вболівають за майбутнє України.

Минулої неділі  у Володимирі-Волинському в урочистій та водночас  дуже теплій та щирій атмосфері відбулось вручення кандидатам до обласної, міської та районної рад від політичної партії «Європейська Солідарність» посвідчень, котрі вони отримали з рук народних депутатів попередніх скликань Ганни Гопко, Михайла Хміля,  очільниці міської організації «ЄС» Наталії Василець та голови обласного осередку Юлії Вусенко.

- реклама -

Оскільки зустріч відбулась у День працівника освіти, то перші слова вітань прозвучали на адресу педагогів, яких, до речі,  чимало серед кандидатів у депутати від «ЄС». Депутатка Луцької міськради та очільниця обласної «Європейської Солідарності»  Юлія Вусенко, яка була серед запрошених гостей, наголосила, що до формування списків кандидатів, які подавали райони на затвердження обласному осередку, підійшли дуже відповідально. Робили це для того, щоб зробити їх гармонійними та зібрати кращих професіоналів, котрі представлятимуть різні сфери життя і доноситимуть до виборців основні цінності, за які вболіває «Європейська Солідарність».

«За вами на всеукраїнському рівні стоїть найкраща проукраїнська команда, котра боронить інтереси держави не тільки у рамках захисту реформ, які почали впроваджуватись у восьмому скликанні, а і на міжнародному рівні. Прикро, що серед нардепів, які поставили своїм голосуванням у Верховній Раді під загрозу безвізовий режим, четверо депутатів з Волині. У тім числі і нардеп, обраний володимирчанами. Чи хочуть зараз жителі краю знову повернутись до черг у візовому центрі? І чи є це дійсно проєвропейський курс, якщо верхній щабель найбільш розпіареної партії дозволяє собі таке голосування?», – зауважила Юлія Вусенко, котра очолила список партії «ЄС» до обласної ради.

Очільниця обласного осередку політичної сили «Європейська Солідарність» упевнена, що після перемоги партії її депутати працюватимуть спільно на благо громад з фахівцями своєї справи і з інших політичних сил. «Адже успіх наших громад залежить лише від нашої праці уже сьогодні», – підсумувала Юлія Вусенко у своєму напутньому слові потенційним депутатам.

Народна депутатка VIII скликання Ганна Гопко висловила побоювання щодо того, якщо на місцевих виборах перемогу отримають феодали, криміналітет та олігархи, адже вони аж ніяк не дбатимуть про розвиток громад, котрі лише починають ставати на ноги завдяки успішній реформі децентралізації. «Я вірю, що на цих місцевих виборах до влади прийдуть хороші люди, які боротимуться за те, щоб не обкрадали наше майбутнє. Дуже важливо, щоб кожен з вас, хто пройде далі, втілив обіцяне у життя, тому що від успіху на місцях залежить загальна перемога України, яка складається саме з таких невеличких міст та громад. Зараз ваше завдання – повернути людям віру на втілення проектів зі зростання добробуту, а гроші на це обов’язково будуть, якщо їх не крастимуть», – підкреслила парламентарка.

Побажав успіху новоспеченим кандидатам у депутати і ще один запрошений гість – нардеп VII- VIII скликань Михайло Хміль. Він висловив упевненість, що володимирська команда політичної сили «Європейська Солідарність» – це та краща активна частина суспільства, яка готова брати на себе відповідальність за те, що відбуватиметься у нашому регіоні. «Вам не байдуже, що відбуватиметься в Україні та на Волині, тому бажаю перемоги, щоб після 25-го жовтня ви продовжили цей виборчий марафон уже як повноцінні депутати місцевих рад», – зазначив нардеп.

У команді володимир-волинського осередку політсили «Європейська Солідарність» є фахівці різних галузей та сфер, котрі мають авторитет у своїх колах – це і колишні очільники РДА та райради, і юристи, і освітяни, і підприємці, а також учасники АТО, фінансові консультанти, інженери, держслужбовці, спеціалісти в галузі екології, голови ОСББ та громадських організацій У депутати обласної ради від цієї партії балотуватимуться восьмеро кандидатів:  Віталій Бадзюнь, Ористлава Сидорчук, Мирослава Чайковська, Роман Гук, Віктор Дудечко, Сергій Фіть, Ольга Лакиш та Ігор Савюк.

Для устилужанки  Ористлави Сидорчук цьогорічні вибори стануть першими у житті, коли пробує власні сили як кандидатка у депутати.  Докторка економічних наук, професорка Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  при Президентові України впевнена у правильності свого рішення.

«Участь у місцевих виборах для мене є викликом, який приймаю. Це моя соціальна відповідальність перед земляками, адже це громада, де я виросла і, здобувши фахові знання з публічного управління та безпекознавства, маю намір ними поділитися та націлити їх на розвиток цього краю. Йду на вибори у команді «Європейської Солідарності», бо для цієї політичної сили дуже важливі цінності. Наша команда – це  команда небайдужих людей, яким важливе європейське майбутнє України та спроможних громад. Вважаю, що ці вибори – це  більше, ніж про місцеве самоврядування, це ще й про безпеку регіонів України. Маємо закласти міцний фундамент безпеки країни з сильних духом освічених професіоналів місцевого розвитку з європейськими цінностями. Вірю і знаю, що зможемо досягнути впевненої перемоги!», – висловила переконання Ористлава Сидорчук.

Список кандидатів у депутати об’єднаної Володимир-Волинської міської ради від «Європейської Солідарності» очолює колишня голова РДА Наталія Василець. Вона нагадала, що найуспішнішою реформою часів президентства Петра Порошенка є реформа децентралізації, завдяки якій Володимир-Волинський став центром великого об’єднаного району, а до новоствореної Володимир-Волинської громади долучилась Зарічанська ОТГ.

«Мене запитують чому я йду у депутати міської ради, адже усе життя пропрацювала у районі. Справді, починаючи з 2003 року,  пройшла шлях від простого спеціаліста райдержадміністрації до її голови. Район мені дуже близький, бо знаю усі потреби та проблеми жителів села, але уже 18 років  проживаю у Володимирі-Волинському, який став мені дуже рідним, бо тут живуть мої друзі, родина, а саме головне, що тут народилась та зростала моя донька. Упевнена, що мій досвід та база знань, які маю за плечима, знадобляться і під час роботи у міській раді. Чому саме «Європейська Солідарність»? У 2015 році я отримала пропозицію попрацювати під керівництвом тодішнього президента Петра Порошенка. Не вагаючись, погодилась. І сьогодні мені не соромно за жоден день своєї роботи, ні за жодне прийняте рішення, ні за команду, яка була поряд. Адже за період 2015-2018 років у районі реалізовано безліч проектів та ініціатив. Це вдалось завдяки тому, що на розвиток району додатково надійшло 338 мільйонів гривень державних коштів у той час, коли власні надходження районного бюджету у 2014 році становили трохи більше 16 мільйонів. Це дало можливість реалізувати майже 60 великих та малих важливих проектів. Сьогодні разом зі мною у команді йдуть достойні люди, з якими із радістю працюватиму на благо нашої об’єднаної Володимир-Волинської громади», – підкреслила Наталія Василець.

Натхненні та піднесені понад два десятки кандидатів від «Європейської Солідарності» завершили зустріч спільною світлиною. У кожного з них додалось іще більше віри у свої сили та мотивації йти до переможного кінця цьогорічного передвиборчого марафону.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

двадцять − шістьнадцять =