На головну Новини «Спроектована» монетизація пільг на проїзд у місті

«Спроектована» монетизація пільг на проїзд у місті

31

   З 1 червня монетизують вартість проїзду у маршрутках для жителів міста. Про це розповідала начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ольга Томашук під час брифінгу, присвяченому реформам.

Наразі вже підготовлено проект розпорядження, який згодом має пройти громадське обговорення. До переліку тих, хто матиме право на одержання монетарної компенсації вартості проїзду, входять учасники бойових дій, інваліди І, ІІ групи, діти-інваліди. Пенсіонерів до цього переліку не внесли. Вони й надалі користуватимуться правом безплатного проїзду за типом – два на рейс. Або вирушати тим рейсом, який визначений для пільговиків.

- реклама -

   Середня вартість однієї поїздки, згідно з розрахунком, становить 2,3 гривні. Тобто, у місяць нараховуватимуть від 69 до 332 гривні залежно від статусу пільговика.  Мало це чи багато – вирішить громада під час обговорення. Щоправда,  ці кошти  треба відшукати  у міському бюджеті. Документ – державний, а виконувати його доводиться за рахунок коштів місцевої громади.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 + 1 =