На головну Новини Спрощення процедур у містобудівній діяльності

Спрощення процедур у містобудівній діяльності

124

Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроект  щодо спрощення процедур у сфері містобудівної діяльності в умовах воєнного стану. Відтак це створює можливості для якнайшвидшого відновлення населених пунктів, а також вирішення питання забезпечення тимчасовим житлом громадян, які втратили домівки внаслідок російської агресії. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Законопроєкт покликаний розв’язати низку містобудівних питань, що виникли внаслідок військового вторгнення рф та потребують оперативних дій. Він також спрямований на подолання нагальних проблем, що виникли через бойові дії. Зокрема, пропонує стратегічні підходи до вирішення надважливого завдання — відбудови зруйнованих міст та селищ України. Дякую народним депутатам за підтримку цього важливого документу», – зазначив Олексій Чернишов.

- реклама -

Крім того, законопроект містить законодавчі ініціативи щодо перших концептуальних кроків з відновлення зруйнованих внаслідок збройної агресії рф населених пунктів та територій шляхом запровадження нового спеціального виду містобудівних програм – «Програма комплексного відновлення населеного пункту (території)», яка має визначати основні просторові та соціально-економічні пріоритети та комплекс пріоритетних заходів для забезпечення відновлення населених пунктів (територій), які постраждали в результаті бойових дій, а також є місцями концентрації соціально-економічних, інфраструктурних, екологічних та інших кризових явищ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 5 =