Питання розподілу земельних ділянок серед учасників АТО/ООС прояснили на черговій сесії міської ради. До обговорення депутатів спонукало те, що на сесію було винесено проект  рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення ділянок для цієї категорії громадян. Розібратись, чому у переліку претендентів на земельні наділи були лише мешканці сіл колишньої Зарічанської ОТГ, намагався депутат Олексій Панасюк.

На його прохання роз’яснення надав міський голова Ігор Пальонка, який зазначив, що вказані у рішенні ділянки на практиці виділені мешканцям сіл ще у період функціонування Зарічанської сільради, як це й передбачало законодавство, але затвердження виготовлених на них документів уже лягло в обов’язки міської ради, адже відбулось об’єднання міста із сільськими територіями, а відтак, і створення єдиної ради депутатів. Тож жодних преференцій цим рішенням для мешканців сіл не передбачено.

«Відсотків 80, а може й 90 мешканців колишньої Зарічанської громади, які претендували на отримання ділянок як учасники АТО, уже їх отримали. У місті є окрема черга АТОвців та порядок виділення для них земель. Цього порядку притримуватимемося й надалі, нагляд за цим процесом здійснюватиме і громадська організація «Спілка учасників та ветеранів АТО», з її головою Юрієм Степанюком вже про це домовились. Звичайно, тепер, коли громада об’єднана, мешканці сіл, які подаватимуть заяви на отримання ділянок, увійдуть до єдиного списку та отримуватимуть їх відповідно до того порядку, який за кілька років вже довів свою ефективність», – зазначив міський голова. І з таким станом речей погодились усі депутати.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

12 − пять =