Новини

Срібло з арени «Снігової королеви»

Архів
28 переглядів

Нещодавно на льоду арени «Снігова королева», що у Луцьку, відбулось справжнє чоловіче свято хокею, яке зібрало найкращі команди історичної Волині для боротьби за кубок краю. У змаганнях, які були присвячені бійцям АТО, взяли участь чотири льодові дружини: з Луцька, Рівного, Ковеля і Володимира-Волинського.

Запеклі ігри команд тривали протягом двох днів. Відкривали змагання чинний чемпіон Волині та третій призер останнього чемпіонату – хокейні  клуби «Луцьк» і «Володимир». Стартовий період першого поєдинку пройшов в рівній боротьбі. Але єдину шайбу закинула луцька дружина, реалізувавши більшість. А от в другому-третьому періодах «Луцьк» повністю заволодів ситуацією, зачинивши суперника в його зоні. Планомірна облога воріт суперника втілилась у ще чотири закинуті шайби. Цього ж дня ХК «Володимир» зіграв і з  ХК «Ковель». Зустріч давніх друзів-суперників, хоч і пройшла з обмеженою кількістю нагод, проте вийшла напруженою і цікавою. А перемога дісталась більш наполегливим у цей день володимир-волинцям.

У другий і вирішальний день змагань матч між рівненським «Фаворитом» і «Володимиром» став фактично півфіналом змагань – переможець двобою виходив до фіналу. Перемігши з перевагою у дві шайби володимир-волинці посіли друге місце у турнірній таблиці та зійшлись у фіналі із ХК «Луцьк».

Влаштувавши несподіваному супернику стартовий штурм, лучани вже до 10-ї хвилини досягли комфортної переваги. Алогічним в цій ситуації виглядав гол у ворота Сергія Тітова, але, здавалось, він вже не вплине на загальний перебіг подій. Заключний період вирішального матчу також пройшов за повної ігрової та територіальної переваги «Луцька», але Віктор Герасимчук, відбивши добрих півтора десятка кидків, збільшити рахунок не дозволив. Під завісу ж гри вже Сергій Тітов демонстрував майстерність, коли володимир-волинці прагнучи грюкнути дверима, сміливо пішли в атаку і ледь-ледь не підсолодили гіркоту поразки. Хоча для дружини з Володимира-Волинського сам вихід до фіналу став вагомим успіхом в історії команди і після фінального свистка всі гравці були задоволені досягнутим результатом. Ще одна приємність для володимир-волинської команди у тому, що приз кращого воротаря турніру вдруге здобув Віктор Герасимчук.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up