Новини

США до кінця року оголосять про ще один пакет військової допомоги Україні

Світ
189 переглядів

Білий дім планує оголосити в цьому місяці про останній пакет допомоги Україні, який не потребує схвалення фінансування з боку Конгресу США. Про це заявив координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі, повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Білого дому. 

Кірбі нагадав, що фінансовий інспектор Пентагону Майкл Маккорд у листі до керівників профільних комітетів Конгресу США попередив, що кошти, які залишилися, вже спрямовані на поповнення американських військових запасів і на заміну того, що США відправляє в Україну.

Ми плануємо ще один пакет допомоги Україні наприкінці цього місяця.  Однак, коли він буде завершений, як ясно дав зрозуміти фінансовий контролер Маккорд у своїй сьогоднішній записці Конгресу, у нас більше не буде повноважень на поповнення бюджету – сказав Кірбі.

Він в черговий раз закликав Конгрес діяти без зволікання і затвердити нове фінансування допомоги Україні.

Україна, як і раніше, потребує нашої допомоги.  І Конгресу вже давно настав час діяти, щоб встати на захист свободи і демократії, захищаючи наші власні інтереси національної безпеки, які тут дуже сильно порушені

Коментарі
Теги: війна, США
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up