Новини

Станцію переливання крові планують реорганізувати

Архів
2 переглядів

Одна з найпотужніших на західній Україні станцій переливання крові, яка вже протягом 27-ми років служить для заготівлі крові, переробки та виготовлення з неї препаратів крові та обслуговує сім районів області,в  очікуванні тривожних змін.

Виробничий відділ Володимир-Волинської СПК, котрий є справжнім серцем станції, опинився під загрозою знищення у зв’язку закінченням реєстрації препарату альбумін. Налагоджена система виробництва якісного і, на відміну від приватної фармацевтичної компанії «Біофарм», в рази дешевшого препарату, зависла на волосині. А 18 фахівців виробничого відділу взагалі можуть залишитись без роботи. Такі зміни планують здійснити в обласному управлінні охорони здоров’я.

Колектив станції уже звернувся до депутатів облради Костянтина Зінкевича, Олексія Панасюка і народного депутата Ігоря Гузя з проханням не допустити перетворення потужного «заводу крові» на звичайне відділення трансфузіології.

Про те, як працюють нині на станції переливання крові, що думають про майбутню реорганізацію фахівці служби крові та адміністрація цієї установи та чи є вихід із цієї ситуації, читайте у наступному номері.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up