Новини

«Стародавній Володимир» видав книжку для дітей

Архів
5 переглядів

Днями побачила світ перша художня книжка для дітей середнього та старшого шкільного віку про історію Володимира. «Оповідки старого міста» підготували і видали співробітники державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир».

   – Ідея видання належить моїй колезі Світлані Федосєєвій, – розповідає співробітниця ДІКЗу Орися Вознюк. – Разом із нею ми написали тексти, що увійшли до першої частини книжки. Це чотири оповідання – про княжича, про купця із сином, який мандрував у Фландрію, про десятника у лавах Українських січових стрільців і про школярку Наталю, яка була маленькою учасницею «Просвіти».  А в другій зібрані роботи учасників Клубу юного історика. Це легенди старого міста, написані школярами. Вони дуже цікаві і колоритні. Книжка оформлена красивими графічними малюнками на історичну тематику. Їхня авторка – талановита художниця-ілюстраторка Алла Марковська.

В основу оповідань, зібраних у книжці, лягли реальні історичні факти. Озвучити їх, а також багато іншої цікавої інформації співробітники заповідника обіцяють на презентації книжки, яка відбудеться уже незабаром.

Віталіна Макарик.

Коментарі
Теги: історія, історико-культурний заповідник
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up