На головну Новини «Стародавній Володимир» видав книжку для дітей

«Стародавній Володимир» видав книжку для дітей

162

Днями побачила світ перша художня книжка для дітей середнього та старшого шкільного віку про історію Володимира. «Оповідки старого міста» підготували і видали співробітники державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир».

   – Ідея видання належить моїй колезі Світлані Федосєєвій, – розповідає співробітниця ДІКЗу Орися Вознюк. – Разом із нею ми написали тексти, що увійшли до першої частини книжки. Це чотири оповідання – про княжича, про купця із сином, який мандрував у Фландрію, про десятника у лавах Українських січових стрільців і про школярку Наталю, яка була маленькою учасницею «Просвіти».  А в другій зібрані роботи учасників Клубу юного історика. Це легенди старого міста, написані школярами. Вони дуже цікаві і колоритні. Книжка оформлена красивими графічними малюнками на історичну тематику. Їхня авторка – талановита художниця-ілюстраторка Алла Марковська.

- реклама -

В основу оповідань, зібраних у книжці, лягли реальні історичні факти. Озвучити їх, а також багато іншої цікавої інформації співробітники заповідника обіцяють на презентації книжки, яка відбудеться уже незабаром.

Віталіна Макарик.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 + девять =