На головну Молодіжка Стартував перший набір у Школу моделей

Стартував перший набір у Школу моделей

437

Про відкриття Школи моделей оголосили співзасновниці «Creative Studio» Анастасія Азанова та Олена Омелюх. Заняття у ній стартують наприкінці вересня, а вже зараз ведеться набір майбутніх учениць. Про те, чого навчатимуть у школі і що потрібно, аби до неї потрапити, ми розпитали в Анастасії.

«Ми не обіцяємо усім ученицям стрімкої кар’єри у моделлінгу. Власне, у межах Володимира це в принципі нереально. Але так само не всі випускники художньої школи стають художниками, а музичної – вступають до консерваторії. Школа моделей – не агенція, вона потрібна не для негайного працевлаштування у  модельній сфері, а для власного розвитку, для того, щоб розвинути у собі жіночні риси, навчитися «бути дівчинкою»», – пояснює Настя. Від Школи леді, яку дівчата успішно проводять уже кілька років, її відрізнятиме спрямування: якщо з юними леді  викладачі більше говорять про поведінку, мистецтво самопрезентації, ставлення до життя, то тут займатимуться суто зовнішніми і практичними проявами – ходою, поставою, вмінням позувати і гарно виходити на фотографіях. І всі ці навички з ученицями відпрацьовуватимуть аж до автоматизму.

- реклама -

– Різниця між професійною і непрофесійною школою у тому, що учні першої легко можуть повторити те, чого їх навчили на занятті, вдома, самостійно і через деякий час, і бути при цьому задоволеними результатом, – зауважує Анастасія. –  Саме цього ми  прагнемо. І якщо у Школі леді не практикуємо «домашки», то тут вона буде. Задаватимемо завдання, які треба відпрацювати перед дзеркалом, і потім перевірятимемо виконану роботу. Це важливо і для навичок позування, і для акторської майстерності та дикторства, які ми будемо викладати.

У плані занять, окрім згаданих вище, багато уваги приділять і мистецтву макіяжу.  Навіть зовсім юним дівчатам, переконані організаторки, потрібно знати, як правильно й красиво і, головне, коли доречно робити макіяж. Також обов’язково будуть кілька уроків, пов’язаних зі спортом. Бо гарна фізична форма – запорука гарної постави і джерело енергії. Привчати до спорту дівчат будуть у цікавому форматі і з хорошими стимулами.

Важливою і обов’язковою складовою програми будуть реальні рекламні зйомки. «У Володимирі це організувати трохи складно, але функціонування Школи моделей передбачає співпрацю з партнерами у форматі b2b (бізнес із бізнесом), – пояснює Анастасія. – Це дуже цінно і полегшує життя багатьом сферам, дає змогу співпрацювати і отримувати один від одного користь. З ученицями Школи моделей можна знімати рекламу для магазинів одягу, спорттоварів, мобільних телефонів – словом, для різноманітних продуктів. Підприємці від такої співпраці отримують ексклюзивний і якісний продукт для реклами, а учениці – важливий професійний досвід. Приклад успішного функціонування такого формату ми з Оленою бачили, коли кілька місяців тому їздили переймати досвід в модельної школи у Львові».

Насичена і цікава програма Школи моделей розрахована на 20 занять, в ході яких слухачок забезпечать модельною базою. Крім того, вони братимуть участь у рекламних зйомках. Набір триває до 28 вересня, тоді ж на загальних зборах з батьками  учениць презентують формат і зміст занять. Після цього стартує навчання, заняття тривалістю три години відбуватимуться по суботах.

«Набираємо дівчаток з восьми років – і далі, верхньої вікової планки не ставимо. Жодних інших вимог щодо параметрів, зросту тощо нема. Головне – це бажання і готовність вчитися, займатися, вдосконалюватися», – підкреслює Настя.

Щоб записатися у Школу моделей чи уточнити деталі, звертайтеся у приватні повідомлення на сторінках «Creative Studio» у фейсбуці та інстаграмі.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

20 − 13 =