На головну живи активно Стартує голосування за проєкти громадського бюджету міста

Стартує голосування за проєкти громадського бюджету міста

130

З 1 жовтня  стартує  голосування за проєкти в рамках громадського бюджету, яке триватиме по 31 жовтня.  Всього  у  голосуванні братимуть участь 15 ідей-проєктів. Переможці голосування будуть реалізовані наступного року за кошти міського бюджету. Голосувати можуть громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та проживають на території міста Володимира-Волинського. Одна людина зможе підтримати одночасно два проєкти – один великий і один малий.

Голосування відбуватиметься виключно в електронний спосіб одним з методів:

- реклама -

з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID- Ощадбанк;

через E-mail реєстрацію;

електронний цифровий підпис Приватбанку.

Свій голос за той чи інший проєкт жителі міста зможуть віддати через веб-портал «Громадський проєкт м. Володимир – Волинський»

 

У голосуванні беруть участь  такі проєкти:

ВЕЛИКІ:

   Затишний двір, автор Дмитро Юзвенко, бюджет 460 тисяч 851 гривня.   Передбачає улаштування доріжок для прогулянок, планування та озеленення території навколо дитячого майданчику, улаштування парковки для автомобілів в дворі будинків на вулиці Луцькій 154, 156, 158, 158-б.

   Капітальний ремонт частини тротуару на вул. Сагайдачного, автор Інна Кожемяко, бюджет 499 тисяч 994 гривні. Передбачає облаштування  належного покриття тротуару для безпечного руху школярів, жителів прилеглих вулиць та міста в цілому від будинку № 3 на вул. Сагайдачного до кіоску “Свіжий хліб” на цій же вулиці.

   Відродження фестивалю “Володимир”, автор Сергій Шишкін, бюджет 498 тисяч 760 гривень. Передбачає створити авторитетний майданчик для реалізації і розвитку творчої молоді міста, яка займається музикою, та доповнити новими іменами представників доброякісної сучасної української музики репертуар святкових концертів до Дня міста шляхом відродження фестивалю «Володимир».

   Безпека пішоходів – безпека водіїв, автор Максим Клим’юк, бюджет 490 тисяч 911 гривень. Передбачає  встановлення металевих пішохідних огорож протяжністю 170 секцій  від центрального перехрестя вулиць Ковельська – Луцька – Данила Галицького до перехрестя вулиць Ковельська – Цинкаловського -Драгоманова. Секції планується встановлювати з двох сторін дороги.

   Безпечні діти, щасливі батьки! Капітальний ремонт елементів благоустрою по вулиці 20-го Липня, автор Андрій Гнатюк, бюджет 486 тисяч 150 гривень.

Передбачає укладання доріжок з дрібно розмірних фігурних елементів (бруківки) та дорожнього бордюра для пішохідного сполучення та відновлення зруйнованої огороджуючої конструкції біля гімназії імені О. Цинкаловського  на  вул. 20-го Липня від будинку № 5 до № 33.

  Свіжий подих! Благоустрій у сквері на перехресті вулиці Луцької та Карбишева,  автор Андрій Гнатюк, бюджет 480 тисяч 745 грн. Передбачає заміну  зруйнованих та будівництво нових доріжок з дрібно розмірних фігурних елементів (бруківки) для пішохідного сполучення  та встановлення лавок, смітників, пергол, посів трави та висадка декоративних рослин  у сквері  на перехресті вулиці Луцької та Карбишева.

   Велотрек “ЕКСТРІМ”, автор Віра Сергєєва, бюджет 337 тисяч 458 гривні. Передбачає створення спортивного об’єкту відкритого доступу  у  парку «Слов’янський» (формування пагорбів, асфальтування частин треку, поворотів).

МАЛІ:

   Встановлення лавок у парку ім. Юрія Гагаріна, автор Інна Кожемяко, бюджет 98 тисяч 600 гривень. Передбачає встановлення  в нових місцях та часткова заміна старих лавок на нові (12 однакових лавок, обов’язкове використання термодеревини, ковані або литі боковини).

   Красивому місту-красивий парк, автор Олена Кандиба, бюджет 74 тисячі 900 гривень. Передбачає висаджування квітучих кущів та оригінальних декоративних дерев у парку «Слов’янський» задля поліпшення естетичного вигляду парку, створення барвистого пейзажу та затишної атмосфери.

   Володимир-Волинська літня школа мистецтв, автор Ірина Надюкова, бюджет 27 тисячі 492 гривні. Передбачає проведення в літній період  п’ять лекцій і майстер-класів  із запрошеними відомими художниками і викладачами образотворчого мистецтва, за такими напрямками: батик,вільний розпис, олійний живопис, акварельний живопис, скульптурні фантазії .

   Катальпа бігонієвидна Нана на вулиці Небесної Сотні, автор Андрій Гнатюк , бюджет 35 тисяч  920 гривнь. Передбачає висаджування  чотирьох дерев Катальпа бігонієвидна  Нана на вулиці Небесної Сотні,  3

   Спортивний майданчик “sitiСПОРТ”, автор Cергєєва Віра, бюджет 98 тисяч 350 гривень. Передбачає створення вуличного спортивного майданчика у дворі будинку на вул. Ковельській, 122, який складатиметься з   одного   спортивного  комплексу та двох спортивних елементів.

   Твій простір, автор Максим Клим’юк, бюджет 99 тисяч 251 гривня. Спрямований на створення відкритого публічного простору доступного для усіх категорій населення, шляхом встановлення  двох лавок  паркових зігнутих  по чотири секції кожна, двох лавок  паркових  зігнутих по три секції кожна  та двох  урн металевих у  парку  ім. Юрія Гагаріна (заасфальтований круг).

   Романтичний місток! Відновлення зруйнованого містка у парку “Слов’янський”, автор Андрій Гнатюк, бюджет 99 тисяч 300 гривень. Передбачає встановлення кованого містка через річку Смоча, у парку «Слов’янському».

  Світло історії! Встановлення прожекторів для підсвітки фасаду костелу святих Йоакима і Анни, автор Андрій Гнатюк, бюджет 44 тисяч  гривень. Передбачає монтаж та підключення прожекторів до мережі вуличного освітлювання, для нічного підсвітлювання фасаду костелу святих Йоакима і Анни.

 

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 − пятнадцять =