Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Стартують вибори у Заріччі та Овадному

Архів
30 переглядів

Завтра (за 50 днів до дня голосування).офіційно  стартує компанія виборів депутатів об’єднаних територіальних громад і  їх голів, які призначені  на  29 жовтня цього  року.  У  нашому районі  відбудуться вони у  Зарічанській  та  Оваднівській громадах.

31 серпня Центральна виборча комісія затвердила календарний план основних організаційних заходів. Так, до 16 вересня включно районні виборчі комісії повинні утворити сільські виборчі комісії (ТВК) та сформувати їх склад. До 20-го територіальні комісії мають утворити одномандатні виборчі округи, до 18 вересня громадські організації можуть звернутися до ЦВК з клопотаннями про дозвіл мати офіційних спостерігачів.

25 вересня розпочинається процес висування кандидатів у депутати  та  на посаду голови громади, подання до ТВК документів для реєстрації  цих кандидатів  триватиме до 4 жовтня. А до 5 жовтня включно територіальні комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів або про відмову в  цім.    До 11 жовтня ТВК повинні затвердити текст бюлетеня для голосування у відповідному виборчому окрузі

Коментарі
Теги: вибори, Зарічанська ОТГ, Оваднівська ОТГ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up