На головну Новини  Ставок  прокуратура повернула у державну  власність

 Ставок  прокуратура повернула у державну  власність

41

   У  Володимир-Волинському районі підприємці не сплачували орендної плати за ставок. Про це повідомляє прес-слуба прокуратури області.
Прокурори зверталися до суду, аби зобов’язати спадкоємців підприємця повернути земельну ділянку, яку вони використовували безпідставно. У листопаді 2011 року між райдержадміністрацією та місцевим підприємцем на 15 років було укладено договір оренди ділянки із земель водного фонду для рибогосподарських потреб в урочищі «Мочиська» на території Зарічанської сільської ради за межами населених пунктів.
У травні ж 2013 року підприємець помер, а його спадкоємці не вжили жодних заходів задля внесення змін у договір оренди, а також реєстрації своїх прав на оренду. Окрім того, із 2013 року й дотепер вони не сплачували орендної плати, продовжуючи користуватися ділянкою зі ставком без будь-яких правових підстав. При цьому земельна ділянка знаходилася в занедбаному стані, прибережна смуга заросла бур’яном, а ставок – очеретом. Подальше таке користування ставком могло призвести до його замулення та, як наслідок, пересихання і зникнення водного об’єкту взагалі.
Втрутившись у ситуацію, прокуратура домоглася повернення ділянки зі ставком державі.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × 5 =