Новини

Стажування володимирських медиків у Європейському курсі від ВООЗ

Володимирська, Громади, Медицина, Новини
252 переглядів

Фахівці Володимирського ТМО пройшли відбір на участь у стажуванні від Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Українське бюро ВООЗ впроваджує  в Україні Європейський курс травматології, старт якого запланований на травень 2024 року.  Серед фахівців, які були обрані для участі в навчаннях – лікар-терапевт КП «Володимирське ТМО» Ігор Халимендик та сестра медична старша Сніжана Федюк.

European Trauma Course –  найсучасніший тренінг з допомоги при травмах з акцентом на спеціалізовані та особистісні навички командної роботи. Нині це єдиний міжнародно акредитований курс з загальної травми, який навчає лікарів та інших зареєстрованих суміжних медичних працівників надавати допомогу  пліч-о-пліч у багатопрофільних командах для досягнення однієї мети.

Перший етап навчань відбудеться у міжкафедральному навчально-тренінговому центрі , який є структурним підрозділом ДВНЗ «Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського».   Після успішного засвоєння першого курсу частина учасників буде запрошена на наступні курси в ролі тренера. Стажування дасть можливість не лише поліпшити навички командної роботи, а й стати сертифікованим тренером міжнародного тренінгу ЕТС.

Коментарі
Теги: "Володимир, стажування, ТМО, травматологія
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up