Новини

Стенди на честь загиблих захисників на площі Героїв і авто для ЦНАПУ

Володимирська, Лайфстайл, Новини
196 переглядів

Одне з прийнятих  на позачерговому засіданні міськвиконкому  рішень стосувалось надання дозволу для встановлення на площі Героїв інформаційних стендів на честь загиблих захисників України.

На прохання родин, на них буде розміщено графічні  зображення з портретами, короткою біографічною інформацією, описом місця загибелі, державними нагородами полеглих воїнів. Проєкт рішення про фінансування цього задуму буде виноситись на наступну сесію.

Згідно з іншим рішенням,  минулої  п’ятниці завершено опалювальний сезон у закладах охорони здоров’я, у багатоквартирних будинках  він закінчився 2 квітня.

Вирішено також за Центром надання адміністративних послуг закріпити службовий автомобіль FORD GALAXY, який перебуває на балансі міської ради. Авто слугуватиме для надання дистанційної послуги «Мобільний адміністратор» за місцем знаходження клієнтів, які не можуть самостійно пересуватись або мають певні труднощі в цьому, перебувають на лікуванні тощо. Послугу надають інвалідам  першої групи, особам похилого віку, ветеранам війни. Її можна замовити на сайті міської ради у розділі «Мешканцям/Сервіси/ЦНАП».

Коментарі
Теги: "Володимир, банери, загиблі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up