Новини

Столичні музиканти гостювали у райському куточку Ігоря Стравінського

Архів
59 переглядів

   Український композитор, старший науковий співробітник музею театрального, музичного та кіномистецтва України Антон Кармазін, випускник Національної музичної академії ім. Чайковського, піаніст Владислав Мироненко-Міхейшин та викладачка інституту музики ім. Глієра Ольга Касаткіна минулої п’ятниці побували в музеї  Ігоря Стравінського.

Столичні музиканти оглянули експозицію і були щиро зворушені атмосферою «райського куточка для творчості», як називав свою устилузьку садибу сам великий композитор. А також висловили захоплення від нагоди  виконувати тут його музику. Владислав зіграв уривок із балету Стравінського «Весна священна» та твори Михайла  Вериківського,  Антон Кармазін – свою фортепіанну поему «Рання весна». У виконанні Ольги Касаткіної прозвучали твори  на основі народного мелосу – варіації та поліфонічні п’єси.

На концерт столичних музикантів зібралися шанувальники музики, учні й викладачі Устилузької школи мистецтв та Володимир-Волинської дитячої музичної школи.  Рясно вкрита золотавим осіннім листям липова алея Стравінського, якою проходили, повертаючись додому кияни і вдячні слухачі, гармонійно підсилювала враження від його безсмертної музики.

На знімку: Антон Кармазін за роялем Ігоря Стравінського.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up