Новини

Стрілець на псевдо «Варшава» з 100-ї бригади тероборони

Війна, Новини, Разом до перемоги
728 переглядів

Старший солдат Олександр на псевдо «Варшава» – боєць першого стрілецького взводу другої стрілецької роти 55 окремого батальйону 100-ї бригади територіальної оборони.

У перші дні широкомасштабного вторгнення чоловік добровольцем прийшов до ТЦК. На той момент Олександр вже мав чималий військовий досвід, адже у 2007-2010 роках проходив службу за контрактом у Збройних Силах України, зокрема у тодішній  51-й окремій механізованій бригаді, розповідають у пресслужбі  100-ї бригади тероборони  на  своїй сторінці у фейсбуці.

Вже минув рік, як «Варшава» та його побратими гідно виконують бойові завдання на Лиманському напрямку. За виявлену мужність при відбитті ворожих штурмів Олександра нагороджено відзнакою президента України «За оборону України» та відзнакою командира ОТУ «Лиман» «Знак доблесті».

Вдома ж на бійця чекає з Перемогою мама Олена Олександрівна, дружина Людмила, десятирічна донечка Софія і п’ятимісячний синок Матвій.

– Все буде Україна, бо інакше просто не може бути, – впевнено каже боєць 55-го  окремого батальйону  100-ї бригадит  тероборони «Варшава».

Коментарі
Теги: нагорода президента, солдат "Варшава"
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up