Урочистості з нагоди звільнення у запас військовослужбовців строкової служби 14-ї ОМБР імені князя Романа Великого, основний особовий склад якої виконує завдання за призначенням в районі проведення ООС на Луганщині, відбулися 7 листопада в пункті постійної дислокації бригади.
Із визначною подією в житті, до якої строковики йшли півтора роки, сумлінно виконуючи службові обов’язки і демонструючи високі показники у бойовій підготовці, їх привітав тимчасово виконуючий обов’язки командира 14 омбр імені князя Романа Великого підполковник Дмитро Тітенко, наголосивши, що за час служби кожен із військовослужбовців, які звільняються, пройшов шлях становлення – патріота, воїна, захисника України. Було оголошено військовослужбовцям і подяки командира бригади.

– Вірність військовій присязі, готовність стати на захист Вітчизни, честь військовослужбовця Збройних Сил України для вас – не пусті слова, а основа, з якою ви підете у подальше життя, незалежно від того, який шлях оберете! – з такими словами звернувся підполковник Тітенко до військовослужбовців строкової служби.

- реклама -

Від імені запасників командирам за навчання та виховання подякував старший солдат Владислав Шиманський, відзначивши, що 14 ОМБр імені князя Романа Великого назавжди залишиться для кожного, хто звільнився в запас, теплим спогадом у серці. «Сьогодні всі ми, – ті, хто вже завтра називатиметься цивільними людьми, можемо з гордістю сказати, що були частиною князівської бригади, яка назавжди залишиться нашою!» – наголосив він.

А найбільш щемливим моментом урочистостей для строковиків стало проходження особового складу військової частини урочистим маршем та винесення Бойового Прапора бригади, з яким строковці попрощалися, – повідомляє прес-служба бригади.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × три =