Новини

«Стрибаючі» розваги від ТК «ANTAR»

Архів
22 переглядів

Торік  мешканцям та гостям міста настільки полюбився сплав Лугою на каяках від ТК «ANTAR», що і цього разу атракцію включили у програму святкових заходів. Окрім цього, туристичний клуб із обласного центру, який очолює наш земляк Тарас Сиротюк, підготував для володимирчан нову розвагу –джолліджампінг.

Джолліджампінг (Jollyjumping) в перекладі з англійської – стрибки, які здійснюються за допомогою вигнутих ходулів, на яких можна переміщатися зі швидкістю приблизно 30-40 кілометрів на годину і стрибати на висоту до двох – трьох метрів, робити різні трюки. Все залежить від фізичної підготовки. Багато професійних «стрибунів» стверджують, що пересуватися на ходулях не складніше, ніж їздити на велосипеді. Однак  вчитися ходити на джолліджамперах, а тим паче виконувати трюки, потрібно тільки під наглядом досвідченого інструктора.

Джолліджампінг або бокінг, як його ще називають, майже не має обмежень за віком. Займатися цим видом спорту можна починаючи з 4-х років.

Тож вже цими вихідними любителі екстриму зможуть спробувати себе у новому виді спорту і пострибати у парку Слов’янському біля підвісного мосту. Інструктори працюватимуть з 9.00 до 19.00.

Коментарі
Теги: ANTAR, День міста, джолліджампінг
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up