На головну Новини Створено міський штаб на період надзвичайної ситуації

Створено міський штаб на період надзвичайної ситуації

45

Минулого понеділка міськвиконком прийняв рішення про переведення ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту м. Володимира-Волинського у режим надзвичайної ситуації. Згідно з ним, керівником робіт з ліквідації надзвичайної ситуації визначено першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука.

Також створено міський штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, начальником якого призначено секретаря міської ради, заступника міського голови Олега Свідерського, заступниками – заступницю міського голови Ларису Кулікову, керуючу справами Ірину Ліщук, секретарем – головного спеціаліста-бухгалтера відділу з питань охорони здоров’я виконкому Олену Ткачук.

- реклама -

Координацію заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації покладено на міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зазначалося, що усі заклади охорони здоров’я Володимира-Волинського переведуть на суворий протиепідемічний режим, а також створено мобільні медичні бригади з метою активного виявлення і надання допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом. Буде визначено ізолятори для госпіталізації контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення меднагляду.

Управління соцзахисту населення продовжить надавати допомогу особам з інвалідністю, похилого віку та іншим малозахищеним щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності.

У проведенні протиепідемічних заходів сприятимуть працівники відділу поліції та міськрайонного відділу УДСНС України. Контроль за виявленням і наданням допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID -19 покладено на міськрайонний відділ ДУ ”Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я”.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять + 8 =