Новини

Субота до Дня міста буде спортивною, дискотечною і кольоровою

Архів
11 переглядів

Уже відома програма першого дня святкування іменин нашого міста, яке відбудеться 29-30 липня. Святкова субота традиційно буде «молодіжним» днем, наповненим активними і веселими розвагами. Деякі із них відбудуться у Володимирі вперше.

Більшість заходів цього дня відбуватимуться у парку «Слов’янський». На тих, хто вміє поводитися зі зброєю або ж бажає навчитися, чекає стрілецький турнір. Його проведе молодіжний військовий патріотичний центр «3-й полк» під керівництвом Руслана Бормового. Вперше відбудуться змагання зі стітболу – вуличного баскетболу. Також у парку можна буде спробувати перебороти силу тяжіння, пострибавши на джамперах. Цей незвичайний атракціон на спеціальних пружних «ходулях» забезпечать інструктори туристичного клубу «ANTAR». Не обійдеться і без традиційного сплаву: вже з 9 ранку всі охочі зможуть «прогулятися» на каяках по Лузі.

Танцювальну частину забезпечить найенергійніший вчитель міста, керівник танцшколи «MJDS» Роман Дячок та його учні. Показові виступи і танцювальні батли зарядять енергією і учасників дійства, і глядачів.

Підсумком ХІХ Міжнародного пленеру «Колорит», який цього року відбудеться в останній тиждень липня, стане вернісаж картин, створених місцевими і приїжджими художниками за час пленеру. Мистецький погляд на пам’ятки й вулиці Володимира, довколишні краєвиди і неповторну природу завжди втілюється у живописних роботах, які завжди напрочуд цікаво роздивлятися.

Також на володимирчан чекає мега-сюрприз – яскраве кольорове Свято фарб холі. Це дійство, яке походить від індуїстсього фестивалю весни, поширене у всьому світі. Кульмінацією його стає посипання одне одного кольоровою пудрою, яка особливо круто виглядає на світлому вбранні. Отож вбирайте білий одяг, який не шкода зробити барвистим, і приготуйтеся до ефектних фото!А завершенням свята стане драйвова молодіжна дискотека з сюрпризами.

Детальніша програма стане відомою ближче до Дня міста. А поки що за новинами можна стежити на сторінці дійства «Володимиру – 1029!» у Фейсбуці, а також на нашому газетному сайті.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Теги: Віталіна Макарик, День міста
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up