Новини

Субсидії будуть призначені з моменту оформлення заяви – заспокоюють в управлінні соцзахисту

Архів
5 переглядів

 

   «Оскільки виникла затримка в отриманні інформації від ДФС та ПФУ про доходи осіб, які звернулися до управління соціального захисту населення міськвиконкому за призначенням та перерахунком житлової субсидії на опалювальний період 2018-2019 роки, виникла затримка з передачею даних про призначені субсидії організаціям надавачам комунальних послуг», – йдеться у зверненні управління.

Управління соцзахисту перепрошує містян за тимчасові незручності, а також повідомляє, що всім родинам, котрі звернулися на оформлення допомоги від держави в оплаті житлово-комунальних послуг, субсидія буде призначена з моменту оформлення заяви, і відповідно буде проведений перерахунок з місяця призначення житлової субсидії.

Крім того, управління соцзахисту інформує, що громадянам, яким була призначена субсидія в жовтні, вже проведено перерахунок з листопада 2018 року на опалювальний період 2018-2019 років. Повідомлення про призначену субсидію буде надіслано за адресою одержувача, а також всі дані про призначенні субсидії в кінці місяця будуть передані організаціям для проведення перерахунку розміру оплати житлово-комунальних послуг з врахуванням призначеної субсидії.

Для отримання додаткової інформації про призначення житлової субсидії можна звернутися за адресою: вул. І.Франка, 8, кабінет 8 або за телефоном 3-50-01.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up