На головну Новини Сучасний центр обслуговування клієнтів «Волиньгазу» запрацював у місті

Сучасний центр обслуговування клієнтів «Волиньгазу» запрацював у місті

75

   Світле просторе свіжо відремонтоване приміщення, приємні усміхнені працівники, зручні диванчики, кулер з водою і безплатний вай-фай – так виглядає центр обслуговування, який відкрили для клієнтів АТ «Волиньгаз» під брендом Регіональної газової компанії у будівлі міської філії на вулиці Сагайдачного, 85.

Це вже п’ятий в області ЦОК, де споживачі природного газу можуть швидко і комфортно залагодити усі питання, пов’язані із газопостачанням. Його відкриття стало ще одним кроком в реалізації комплексної стратегії переходу до європейських стандартів, підкреслило керівництво компанії.
На відкриття центру прийшли перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, заступниця голови районної ради Алла Мельник і в.о. голови РДА Сергій Романюк, голова сектору НКРЕ КП у Волинській області Андрій Козачук, голова правління АТ “Волиньгаз” Мирослав Коротя, представники установ та підприємств міста, духовенство, мешканці міста. Вони й мали нагоду першими познайомитися з п’ятьма менеджерками, які консультуватимуть клієнтів – як фізичних, так і представників юридичних осіб.
Клієнти АТ «Волиньгаз» переважно навчилися користуватися сучасними онлайн-сервісами для того, аби вирішити нескладні «газові» питання. Так передати показники чи отримати швидке інформування щодо загальних моментів можна на сайті 104.ua, у мобільних додатках 104 Mobile, 104 Mobile Light та у чат-боті у Viber. Тим, хто ще не встиг опанувати ці інструменти, зробити це, зареєструвавши особистий кабінет, допоможуть у сервіс-центрі.
Також у центрі обслуговування клієнтів, окрім консультацій щодо розрахунків за отримані послуги, можна залагодити й питання технічного характеру: отримати технічні умови на підключення до систем газопостачання, узгодити проектну документацію, замовити послугу з техобслуговування або ремонту газового обладнання тощо.
– Новим сервісом охоплено майже 100 тисяч населення або 55 відсотків газифікованих домогосподарств Волині, – підкреслив голова правління АТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя. Подібні ЦОКи відкрили у Луцьку та Ковелі, а міні-центри – у Камені-Каширському та Ратному. Очікується, що незабаром сучасні центри обслуговування клієнтів – споживачів газу працюватимуть по всій Волині.
Після вітальних слів і чину освячення, який звершив у приміщенні ЦОКу настоятель церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії отець Євген Рябець, менеджери центру прийняли перших клієнтів. Одразу на вході їх зустрічала менеджер рецепції, яка допомагала отримати талончики, згідно з номерами яких їх запрошували до окремих столиків, де працівники оперативно допомагали вирішити проблемні питання.
Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × 3 =