На головну Новини Сухпайки та генератори для 14-ї ОМБр

Сухпайки та генератори для 14-ї ОМБр

24

Чергова партія гуманітарної допомоги надійшла у 14-ту окрему механізовану бригаду ім. князя Романа Великого. Вантаж доставили на військовий склад задля подальшого його транспортування у точки, де він найбільш необхідний. А привезли допомогу благодійники Іван Мирка і Олександр Новак у співпраці з данськими партнерами.

«Ми організували виробництво необхідних у польових умовах індивідуальних сухпайків для військових. Туди увійшли суп і гречана каша з м’ясом, чай та кава з цукром, енергетичні батончики, вода для пиття або ж приготування гарячих напоїв, столові прибори та серветки, навіть жувальна гумка. З два дні спакували та надійно запечатали у поліетилен 250 наборів, шістдесят з яких привезли для тестування у бригаду. Будемо раді відгукам та, можливо, зауваженням військових. А до зими розробляємо інші пайки, до складу яких обов’язково увійде й термоелемент для розігріву їжі», – прокоментував Іван Мирка.

- реклама -

Крім пакетів з харчами благодійники також привезли два генератори, що необхідні на передовій для вироблення електроенергії. Гості побажали військовослужбовцям міцного здоров’я, удачі та переможного миру, а також напрацювали плани подальшої співпраці.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × 3 =