Новини

Суміші для ремонтних робіт: розбираємось у різновидах та особливостях

Реклама
170 переглядів

Бетонні та залізобетонні конструкції використовують на будівництві у готовому вигляді для перекриттів, фасадів, несучих стін. Вони розраховані на великі навантаження, але й на них можуть з’являтись тріщини та пошкодження, які потрібно оперативно усувати.

Щоб відновити форму та цілісність конструкції, знадобиться ремонтна суміш, яка саме для таких робіт і призначена. Крім того, вона підвищує експлуатаційні можливості бетону – морозостійкість, міцність, захист від вологи.

В Україні високоякісні суміші для ремонтних робіт Siltek виготовляють на заводі ПрАТ «Термінал-М», який входить до групи підприємств ПБГ «Ковальська». На сайті компанії  представлені різні види сумішей – універсальні, контактні, з різними типами зернистості. Серед них ви можете обрати потрібний варіант для своїх ремонтних потреб.

Види та призначення

Ремонтні суміші ділять на дві великі групи – сухі та наливні. У сухих є такі особливості:

  • щоб отримати продукт, придатний для ремонтних робіт, суміш потрібно змішати з водою;
  • їх можна використовувати для відновлення конструкцій як горизонтальних, так і вертикальних;
  • сухі суміші характеризуються міцністю (це важливо для відновлення горизонтальних площин) і підвищеною адгезією (має значення при ремонті вертикальних поверхонь).

Наливні суміші використовують лише для горизонтальних конструкцій. Зазвичай з їх допомогою вирівнюють підлогу, а також використовують в якості підливного шару під різні залізобетонні конструкції.

Для ремонту бетонних конструкцій застосовують сухий бетон, а для вирівнювання поверхні (наприклад, перед фарбуванням) – шпаклівка, яка маскує дрібні нерівності та інші недоліки і створює рівну основу.

Відрізнятись суміші можуть і за кількістю компонентів. Найпростіші – однокомпонентні речовини, адже їх потрібно лише залити водою. А дво- або трикомпонентні суміші передбачають багатоетапну підготовку.

Як вибрати ремонту суміш?

Щоб правильно вибрати суміш, орієнтуйтесь на такі фактори:

  1. Характер пошкоджень. Якщо мова йде про деформацію бетонної основи, потрібно використовувати бетонну суміш, а для усунення дрібних тріщин достатньо і шпаклівки;
  2. Умови використання. Враховуючи їх, потрібно вибирати суміш з тими чи іншими властивостями.

Для ремонту фасадів потрібні продукти, стійкі до морозів, вологи та впливу інших зовнішніх факторів, а для внутрішніх робіт – міцні та безпечні для здоров’я.

Заходьте на сайт бренду Siltek і обирайте ремонтні суміші для будь-яких потреб.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up