Новини

Суспільно-корисні роботи переселенки з Авдіївки

Новини
104 переглядів

Протягом своєї професійної діяльності я почула багато життєвих історій від людей, слухаючи деякі з них навіть важко було  стримати емоції. З початком вторгнення росії на територію України таких історій було багато, і мене завжди дивувало, де наші люди беруть сили, звідки черпають цей енергетичний ресурс, аби не впасти у відчай і продовжувати жити не зважаючи ні на що.

Так було і з Зоєю Курдіною. Наше знайомство відбулось в липні 2023 року. Тоді Зоя Іванівна звернулась у Володимир-Волинську міськрайонну філію Волинського обласного центру зайнятості для розірвання трудових відносин із ПАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій», на якому пропрацювала з 2011 року.

Зоя Іванівна розповіла, що вона  з сім’єю втратили все: дім, майно, роботу і змушені були рятуватись. Доля занесла на Волинь, проте біда не ходить одна і вже тут пані Зоя втратила свого коханого чоловіка.

Коли ми спілкувались з Зоєю Іванівною, вона розповідала, що дуже любить кімнатні рослини, а в гуртожитку у неї їх зараз немає. Тоді  я їй подарувала свого улюбленця «кислицю трикутну».

У  липні  цього року Зоя Іванівна стала на облік у Володимир-Волинську філію Волинського обласного центру зайнятості і відразу зацікавилась пропозицією участі у плетінні маскувальних сіток, яким займається ГО «Крила матері». Пані Зоя попросила, щоб її теж долучили до у часті в суспільно-корисних роботах.

Зоя Іванівна з серпня активно займається плетінням сіток і щоразу запитує, чи зможе і надалі бути корисною у цій справі.

А ще, коли пані Зоя відвідує центр зайнятості, вона завжди мені нагадує і тішиться вже її улюбленцем, який не перестає квітнути у неї на підвіконні у гуртожитку.

Надія ВЕРЕМЧУК, заступниця директора  Володимир-Волинської філії обласного центру зайнятості.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up