Новини

Свята принесуть і погодне тепло

Архів
2 переглядів

Тепла і навіть спекотна погода у квітневі Пасхальні дні для нашої місцевості не є чимось надзвичайним, каже начальник місцевої метеостанції Зоя Мазейчук, котра разом з іншими метеорологами щодня спостерігає за погодними умовами, а усі спостереження записують у спеціальні журнали, які беруть свій початок з 50-років.

Приміром, у 2003 році Пасхальні дні пам’ятають аж надто спекотними, скоріш літніми, тоді температура піднялася вище 26 градусів. Такі ж теплі свята характерні для 1986, 2000, 2003 років. Минулого року на Великдень температура була 22 градуси, зате Провідна неділя принесла холоди. А ось у 1954, 1963, 1973 і 1989-у роках було холодно і морозяно, й позначка термометра опустилася до мінус шести градусів.

Цьогорічні Великодні свята принесуть тепло, синоптики прогнозують вночі 2-7 градусів, вдень – 13-18, опадів не передбачається.

А ось яку погоду передбачає у квітні волинський народний прогностик Володимир Деркач, котрий спостерігає за температурними змінами увесь рік, У першій декаді квітня трохи дощитиме, температура повітря буде невисокою, лише десь наприкінці декади, приблизно на Великдень, трохи потепліє на кілька днів. Друга десятиденка теж не принесе багато тепла, очікуємо  сильні опади на початку, потім дощі зменшаться й температура підніметься. Третя декада ледь не з самого початку принесе теплі дні з маленьким дощиком або й без нього, а от наприкінці квітня трохи похолодає.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up