Новини

Святкова лінійка з останнім дзвоником була лише у школі № 5

Архів
91 переглядів

10 червня у школах Володимир-Волинської громади завершився навчальний рік, про що сповістив традиційний останній дзвоник. У зв’язку із заходами безпеки цього року кожен заклад освіти сам обирав формат проведення цього свята.

Більшість шкіл організували дистанційні форми через запис відеороликів та онлайн-конференції. У НВК №3  із закінченням школи вітали лише випускників 9-11-х класів  на святкових заходах у шкільних класах. А для випускників ЗОШ №5 ім. Анатолія Кореневського останній дзвоник пролунав під час урочистої лінійки.

Зі стрічками та бутоньєрками на грудях із написом «Випускник-2022» зібрались на шкільному подвір’ї 29 одинадцятикласників та  46 дев’ятикласників, котрі цього року покидають стіни рідного закладу.

Урочиста святкова лінійка традиційно розпочалась із Гімну України та підняття Державного прапора. Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих у війні з росією. Поклали випускники і квіти до меморіальної дошки загиблого в зоні проведення АТО/ООС випускника школи Дмитра Головіна. Учні підготували патріотичний флешмоб, у якому майорів синьо-жовтий стяг та символічна “жива квітка”.

Привітала випускників, вчителів та батьків з останнім шкільним дзвоником директор школи Ірина Костюк. Завершилась святкова лінійка традиційним «останнім дзвоником» та виконанням шкільного гімну

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up