Новини

Святкове бібліо-асорті «Хай живе дитинство і радіють діти»

Архів
4 переглядів

Міжнародний день захисту дітей – водночас це і свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується ними і допомагає твердо стати на ноги.

Працівники міської дитячої книгозбірні разом з студентами-діловодами з додатковою кваліфікацією піар-менеджер зі зв”язків з громадськістю педагогічного коледжу Світланою Дудік, Анною Канюк та Аліною Самодуровою організували для дітей святкове асорті «Хай живе дитинство і радіють діти». До бібліотеки в цей день завітали загони «Капітошка», «Веселі гноми» , «Веселка» і «Веселі морячки» із  пришкільного табору  НВК № 3 зі своїми вихователями Наталією Новосад, Ольгою Куціян, Аллою Рясик і Аллою Кіях.

На свято прибули книжкові герої: Королева (Анастасія Курило), Герміона (Юлія Козачук), Попелюшка (Софія Марчак), Пеппі Довгапанчоха (Катерина Бурлаченко) , Червона Шапочка (Ольга Васильчук) і Клоун (Анна Канюк), вони разом із дітьми поринули у світ пригод, де змагалися і брали участь у різних випробуваннях, щоб здобути ключики від чарівної скриньки в якій знаходився указ її Величності. Діти разом із ними відгадували загадки, розв’язували інтелектуальні задачі, складали пазли, розшифровували таємниці, демонстрували спритність.

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнка. За допомогою крейди маленькі відвідувачі перенесли на асфальт свою нестримну фантазію.

Отож свято вдалося на славу. Учасники дійства отримали призи, веселий настрій, заряд позитивної енергії та шалене задоволення.

Крім того, у нашій бібліотеці створена книжкова виставка «З дитинства знай свої права». За допомогою представлених на ній книг юні відвідувачі можуть познайомитись з історією виникнення свята, з інформацією про права та обов’язки дітей, що проголошені у Декларації прав дитини.

   Тетяна ОСТРОВСЬКА,

провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up