Новини

Свято для особливих матусь

Архів
22 переглядів

У дітей з особливими потребами і мами дуже особливі. Саме вони, часто – залишившись без будь-якої підтримки, несуть на собі увесь вантаж відповідальності, клопотів і переживань за своє дитя. Їхній материнський подвиг продиктований любов’ю. І щоб вшанувати їх, привітати з жіночим святом 8 березня і подарувати кілька приємно проведених годин, підопічні організації «Берег надії», заручившись підтримкою власників піцерії «Каскад», влаштували для своїх матусь смачне застілля.

На дві години юнаки й дівчата «втекли» з-під маминих крил і довели свою самостійність: сервірували і приготували для матусь смачний сюрприз. А працівники закладу провели для них майстер-клас з приготування піци – цими власноруч зготованими стравами діти й молодь теж пригощали своїх мам, які підійшли дещо пізніше.

– Усього за святковим столом, у приязній і теплій атмосфері зібралося 35 людей, – розповідає голова ГО «Берег надії» Олена Кандиба. –Завдяки власнику закладу Юрію Гаврилюку, який безоплатно надав нам приміщення, та його доньці Олені, котра допомогла з організацією, ми зуміли влаштувати справжнє свято. Що особливо було важливо для наших дітей, вони змогли показати свою самостійність. А згодом ще й зголосилися розказувати вірші, співати. Долучилися до них і дорослі. Таким концертним експромтом і завершилося свято.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Теги: Берег Надії, Віталіна Макарик, діти з особливими потребаи, майсте-клас, піцерія Каскад
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up