На головну Новини Свято лідерів агротехнічного коледжу

Свято лідерів агротехнічного коледжу

10

Підсумком навчального року в агротехнічному коледжі стало свято студентського тріумфу «Лідери коледжу».

Заступник з навчально-виробничої роботи Наталія Матусевич представила авангардну молодь відповідно до номінацій: «Лідер-борець», «Лідер-організатор та активіст», «Лідер навчання», «Лідер волонтерського руху» та зазначила, що студентські роки – це не лише складання іспитів та заліків, а й той час у житті студента, коли відбуваються найяскравіші відкриття, реалізовуються найсміливіші перспективи. Директор коледжу Олександр  Коновалюк нагородив кращих із кращих коледжу подяками та подарунками.

- реклама -

Із вітальною концертною програмою та щирими словами побажань долучилися до свята представники закладу побратима – одного з  національних університетів. Патріотичні музичні вітання пролунали і від студентки Київської муніципальної академії естрадного і циркового мистецтва та рідного коледжу, стипендіатки фонду для обдарованої молоді Союзу українок від союзянок США Ліни Ткачук та її сестрички Юлії Ткачук. Вразив своїм виступом і «Лідер коледжу» – студент групи МА-13 Олександр Штандер.


Свято вшанування студентського авангарду коледжу завершилося патріотичною нотою і побажанням постійно навчатися, рости і бути відкритими для нових ідей, пошуків і відкриттів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять + 16 =