Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Свято на «вулиці» працівників культури

Архів
7 переглядів

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури у культурно-мистецькому центрі відбулися урочистості з нагоди цього свята.

З ним усіх причетних привітала заступник міського голови Лариса Кулікова. Вона подякувала їм за плідну творчу працю та вручила грамоти міської ради і подарунки викладачеві з класу фортепіано музичної школи Неонілі Кандибі та викладачеві хорових дисциплін Ірині Федоровій, завідувачу міської бібліотеки для дорослих Тетяні Купріяновій та провідному бібліотекарю бібліотеки для дітей Тетяні Островській, викладачеві художньої школи Тетяні Олельченко та акторці театру-студії «Різнобарв’я» культурно-мистецького центру, помічнику режисера Людмилі Похожаловій.

Подяки за гарну роботу працівникам та керівникам закладів культури міста вручив начальник відділу культури і туризму міськвиконкому Дмитро Терьохін. У фойє відвідувачів свята очікували виставки: бібліотекарі презентували цікаву літературу, художники демонстрували картини та чудові глянцеві буклети про свою творчість, на екрані демонструвався фільм про заняття учнів у музичній школі, а музейники поділились з глядачами давніми і сучасними світлинами, на яких застигли найприємніші миті їхніх експедицій. У святковому концерті звучали вітання та пісні, вражали виступами театрали та музиканти, тож свято удалося на славу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up