На головну Інтерв'ю Свято повинно вдатися

Свято повинно вдатися

38

   У вівторок після оперативної  наради міський голова Петро Саганюк звично  зустрівся із  журналістами місцевих  засобів масової інформації  і  відповів  на  їхні  запитання.

 

- реклама -

   Попри канікули, у школах нині гаряча пора ремонтів. Як готуються освітні заклади до нового навчального  року,що у них буде оновлено? Поставили  за завдання до 1 серпня  завершити всі внутрішні  ремонтні роботи у начальних закладах, а останній літній місяць використати для благоустрою територій, виконання зовнішніх робіт. Завершується комплектація класів на наступний навчальний рік, всі педагоги отримали відпускні. У серпні спеціально створена комісія побуває у всіх навчальних закладах, аби впевнитись, що школи сповна готові приймати дітей у новому навчальному році.

 

   Хвалячи освітян, висловлюєте невдоволення  рівнем освоєння виділених з міського бюджету коштів, лікарнею? Так, справді, тут є деякі  затримки Для ТМО рішенням сесій міської ради виділено два мільйони гривень. Однак ще не завершено  ремонт моргу, де  «зависло»  до  300 тисяч гривень. 750 тияч гривень спрямували  на капітальний ремонт рентген-апарату, який відвезли оновлювати у столицю – ці кошти ще не перераховані. В окремих лікарняних відділеннях теж недостатньо оперативно освоєно  бюджетні  кошти, передбачені на ремонти.

 

У соціальних мережах  поширюється  обурлива інформація: у  річці Лузі знайшли мішки із рештками тварин… Але і раніше неодноразово ставилося завдання перевірити, чи  немає «підпільних» викидів нечистот  у  річки?  Це повноваження  екологічної і Держпродслужб, але  вони  на такі сигнали не реагують. Дав доручення підготувати відповідні листи у обласні інстанції, якщо буде потреба, то  і міськвиконком долучиться  до таких рейдів.  Щодо тих  «знахідок», то тут просто бракує слів.  Це ж треба так не любити  край, де ти живеш, щоб подібне чинити.  Знаю, що на Риловиці, на  Смочі є деякі безсовісні громадяни, які повиводили свої каналізаційні мережі в струмки і річечки.  І це все при тому, що у нас нормально працює  КП “Полігон”,  не затримуючи  вивезенням відходів.  До речі, у Володимирі-Волинському найбільше в області вивозиться  сміття у розрахунку  на одну  людину.

 

   Принагідно  скажіть, яка ситуація зі  новою картою сміттєзвалища?    Наразі проектна документація виготовлена, очікуємо фінансування із державного бюджету в п’ять  мільйонів гривень. З міського ж бюджету вже виділили  на умовах  співфінансування 500 тисяч гривень. Коли кошти надійдуть, тоді буде визначений виконавець робіт та приступлять до реалізації   Ця субвенція виділена за сприяння народного депутата України Ігоря Гузя, за що йому спасибі.  Як і на  благоустрій у зоні річки Риловиці – перші кошти для робіт є, завершиться експертиза проекту,  будемо починати. Сума невелика для  того обсягу робіт, що там треба виконати. Однак початок буде зроблено…  

 

   Останнім  часом  знову заговорили  про  завдання легалізації заробітної плати? Так, таке явище  ще далеко не викорінене, неодноразово звертаються на прийом люди щодо неофіційного працевлаштування і виплати заробітної плати в “конвертах”. Отож листи з відповідними клопотаннями направлені на обласну державну адміністрацію. Бо  на місцях нині організувати таку перевірку складно, треба  про це заздалегідь повідомляти. То який  тоді сенс таких перевірок?

 

   За  кілька днів  –  свято міста? Які  ще залишилися завершальні штрихи у підготовці до нього? Затримка через дощову погоду є з окремими комунальними питаннями. Але культурно-розважальна програма досить насичена. Фонди Ігоря Гузя “Прибужжя” та Ігоря Палиці “Тільки разом” приготували володимирчанам подарунок – до нас приїде Віктор Павлік. Є й багато інших цікавих дійств у  програмі відзначення 1030-річчя Володимира-Волинського.  Свято повинно вдатися. Аби лишень погода нам у цьому посприяла.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять + 12 =