Новини

Символи сили та нескінченності на яєчній шкаралупі

Володимирська, Культура, Лайфстайл
178 переглядів

Волинський майстер із Володимира Анатолій Бойко виготовив новий виріб – яєчну шкаралупу страуса Ему оздобив символами сили та нескінченності.

Анатолій Бойко розповів “Суспільному”, що вже не вперше працює із яєчною шкаралупою страусів Ему, а для своїх виробів яйця спеціально замовляє у перевірених постачальників.

Майстер каже, що важливо, аби шкаралупа була твердою та з нею було легко працювати. Виріб Анатолій Бойко покрив спеціальним сплавом, який є імітацією срібла.  «Насправді – це не срібло, але виглядає дуже подібно. Яйце я покрив ювелірним алюмінієм та сплавом нержавіючою сталі, вийшло дуже подібне на срібло», – каже майстер.

На виробі майстер зобразив давній трипільський символ – «коловорот», який схожий на умовну позначку грози, але не має ні початку, ні кінця. Анатолій Бойко каже, що це символ сили. «Також на яйці є символ нескінченності – латинська буква s. Я її часто використовую у своїх роботах», – каже умілець.

Зі слів Анатолія Бойка, цей виріб він створив, як оберіг. Наразі він не має власника та зберігається у колекції майстра.

Коментарі
Теги: Анатолій Бойко, нескінечності, символи сили, яйце
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up