На головну Анонси Синьо-жовтий образ і малюнки на тілі: два мистецькі проекти готують до Дня...

Синьо-жовтий образ і малюнки на тілі: два мистецькі проекти готують до Дня Незалежності

535

Замість поважних урочистостей – потік сучасного яскравого креативу. Таким бачить головне свято країни молодь міста. До цьогорічного Дня Незалежності одразу два незвичайні мистецькі проекти підготували представники різних громадських організацій. Обидва – про красу молодої незалежної країни.

«Стильна українка» у жовто-блакитних тонах

- реклама -

   Творчий онлайн-проект «Стильна українка», присвячений Дню Державного прапора та Дню Незалежності, створила  представниця ГО “Молодіжний центр “Креативний світ” Катерину Самчук разом з візажисткою Іриною Колтанюк та художницею з аквагриму Наталією Сак. Вісім жіночих образів з незвичайними зачісками та арт-макіяжем, виконаних у жовто-блакитних тонах, підготували до свята. Зачіски – вигадливі коси і плетіння з трендовими канекалонами і стрічками – справа рук Каті. Разом із доречно підібраним макіяжем вони передають сучасне патріотичне відчуття стилю.

– За кордоном люди пишаються своєю країною і виражають це візуально. Я рік прожила у США, там День Незалежності – велике свято, вся ходять з прапорцями, розфарбовуються у національні кольори. У нас якось більш звикли робити акцент на етнічні, традиційні символи – вишиванки. Я ж пропоную згадати про державну символіку і вибудувати новий, модний і патріотичний стиль навколо кольорів Державного прапора, – пояснює ідею проекту Катя.

Усього дівчата створили вісім стильних образів. Щодня Катя публікує кілька з них на своїй сторінці в Інстаграм @katerin_sunshine та у Фейсбуці. Таким чином, каже, ніби веде зворотній відлік до Дня Державного прапора і нагадує підписникам про те, що свято наближається. Можливо, запропоновані образи надихнуть володимирських і не тільки модниць і собі зробити святковий «лук» у синьо-жовтих, адже на фотографіях проекту моделі виглядають справді круто і стильно.

Жива галерея «Ukraine is»

   Патріотичний бодіарт-проект, який об’єднає десятьох митців міста, ініціювала волонтерка НГО “Creative Studio” Катерина Гребеник. Місцевим художникам пропонують втілити своє бачення того, чим є сучасна Україна, на…людському тілі.  Жива галерея «Ukraine is…» створюватиметься у режимі реального часу 24 серпня з 9.00 біля культурно-мистецького центру і матиме доброчинну складову.

Художникам, які зареєструються на проект, заповнивши форму за посиланням http://bit.ly/2HhEe7A , треба буде передати власну концепцію «Україна – це…» на тілі моделі – жителя чи жительки міста. Працюватимуть до 13.00, тоді самі або з допомогою ведучого представлять свою ідею та готову роботу. Далі «експонатів» Живої галереї зазнімкує фотограф Іван Дуда. Його художні світлини згодом перетворяться на листівки. Виручені з їх продажу кошти спрямують на друк примірників книжки про легендарну 51 ОМБр «51/14 – історія нескорених», котрі згодом будуть передані у шкільні бібліотеки.

Таким чином «Creative Studio» хоче об’єднати мистецтво і благодійність, нагадати про воїнів-захисників, які віддали своє життя і здоров’я, аби відстояти Незалежність України і щоб це свято мешканці нашого міста могли зустрічати під спокійним небом. Крім того, ця акція стане не лише важливим, а й красивим та видовищним дійством, помилуватися яким запрошують усіх охочих.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 + 2 =